Raymond en Michael: "Succes aan het Nederlands elftal in Brazilië"

Nederland Hoofdnieuws
door Patrick Megens
donderdag, 12 juni 2014 om 13:05
Barney en Mike WCoD2013
Na het oranje succes op de World Cup of Darts wensen Raymond van Barneveld en Michael van Gerwen het Nederlands elftal veel succes in Brazilië om hun goed voorbeeld te doen volgen. Het elftal van Louis van Gaal speelt vrijdagavond om 21:00 uur Nederlandse tijd de eerste poulewedstrijd tegen Spanje. Op de World Cup of Darts wisten Barney en Mighty Mike af te rekenen met Spanje. Toen was het Hollands duo de grote favoriet maar op het voetbalveld ziet dat er iets anders uit.
Zo liet Van Gerwen voor aanvang van de dartspartij tegen Spanje al weten dat Louis van Gaal banger is voor de Spanjaarden dan het Hollands darts duo. Desondanks hebben Van Gerwen en Van Barneveld vertrouwen in de bondscoach en het Nederlands team.
“Michael en ik hebben afgelopen zondag de World Cup of Darts voor Nederland gewonnen. Zo moet het dus, wij zijn blij en heel Nederland is blij. We wensen Louis van Gaal en het Nederlands elftal succes in Brazilië. Wij hebben het goede voorbeeld gegeven. Nu is het aan jullie," aldus een fanatieke voetballiefhebber genaamd Raymond van Barneveld.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading