Tonny Veenhof wint Open D'n Beer 2019, Erik van Manen runner-up

Nederland Hoofdnieuws
vrijdag, 03 januari 2020 om 12:35
beer2019
Open D'n Beer 2019 was weer twee dagen topdarts. Het afgelopen weekend werd in Rosmalen de negende editie van het Open D'n Beer gespeeld waar weer veel darters op af kwamen. In totaal kwamen 72 singels en 43 koppels in actie.
Het is Tonny Veenhof gelukt om het Open D'n Beer 2019 op zijn naam te schrijven. In de finale werd Erik van Manen met 5-1 verslagen. Kyana Frauenfelder was de beste dame. De hoogste finish kwam met 160 op naam van zowel Mathieu de Loos als Tim van de Poel. De verliezersronde kwam op naam van de Bas van der Cruijsen.
Finale (501/BO9)        
Tonny Veenhof (NL) 5 - 1 Erik van Manen (NL)
Winnaar € 250,-        
Runner-up € 125,-        
         
Halve finale (501/BO7)        
Erik van Manen (NL) 4 - 1 Brian Raman (BE)
Tonny Veenhof (NL) 4 - 1 Wesley Plaisier (NL)
Verliezers € 60,-        
         
Kwartfinale (501/BO7)        
Brian Raman (BE) 4 - 2 Gino Vos (NL)
Erik van Manen (NL) 4 - 3 Levy Frauenfelder (NL)
Tonny Veenhof (NL) 4 - 3 Timo van den Elshout (NL)
Wesley Plaisier (NL) 4 - 1 Mark van Haaren (NL)
Verliezers € 30,-        
         
Laatste 16 (501/BO5)        
Gino Vos (NL) 3 - 2 Tammo Kitslaar (NL)
Brian Raman (BE) 3 - 0 Toon Greebe (NL)
Levy Frauenfelder (NL) 3 - 1 Richard de Bie (NL)
Erik van Manen (NL) 3 - 1 Richard van Zijtveld (NL)
Timo van den Elshout (NL) 3 - 0 Dimitri Holowacki (OEK)
Tonny Veenhof (NL) 3 - 0 Kyana Frauenfelder (NL)
Wesley Plaisier (NL) 3 - 2 Maikel van den Aker (NL)
Mark van Haaren (NL) 3 - 1 Sylvano de Bie (NL)
Verliezers € 15,-
Danny van Klompenburg en Winston van de Graaf schreven op 27 december het koppeltoernooi op hun naam. Van de 43 deelnemende koppels waren ze de beste en versloegen in de finale Niels Zonneveld en Wessel Nijman.
Finale (701/BO7)        
Danny van Klompenburg / Winston van de Graaf 4 - 2 Niels Zonneveld / Wessel Nijman
Winnaar € 150,-        
Runner-up € 80,-        
         
Halve finale (701/BO7)        
Danny van Klompenburg / Winston van de Graaf 4 - 1 Bob van den Hout / Jeroen Verhoeven
Niels Zonneveld / Wessel Nijman 4 - 2 Ricardo Ham / Zereso Zeverboom
Verliezers € 40,-        
         
Kwartfinale (701/BO5)        
Danny van Klompenburg / Winston van de Graaf 3 - 0 Dolf Reker / Erik van Manen
Bob van den Hout / Jeroen Verhoeven 3 - 0 Richard Kroon / Wesley Kradolfer
Niels Zonneveld / Wessel Nijman 3 - 1 Nick Huiskes / Patrick van de Sluis
Ricardo Ham / Zereso Zeverboom 3 - 0 Frank Spijkers / Rob Awater
Verliezers € 20,-        
Voor alle uitslagen, foto's en meer verwijzen we je graag door naar www.sterkdarts.nl.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: