Tony Martinez wint het Open darttoernooi bij Café de Valk in Dongen

Nederland Hoofdnieuws
maandag, 12 september 2016 om 12:33
IMG 0015
Zondag 11 september werd het tweede toernooi gespeeld voor de 32e open ranking in Café De Valk in Dongen. Er werd een single en een koppeltoernooi gespeeld. De opkomst was prima te noemen. Het koppeltoernooi werd gespeeld in poules en het single toernooi in knock-out. Beide toernooien hadden een winnaars en een verliezersronde. Er werd gestart met de koppelwedstrijden.
De broertjes Berry en Carlo van Peer werden finalisten door winst op Brian Raman en Wilco Vermeulen. In de andere halve finale wonnen Sven Wens en Mike de Decker van Oswin Streden en Mark Giepmans. In een spannende finale waren Berry en Carlo met 4-3 de sterkste en wonnen het toernooi. Dave Rombouts en Brian Kuijpers wonnen de finale in de verliezersronde met 3-1 van Jaimy van Bavel en Nigel van Milligen. De hoogste uitworp moest gedeeld worden door Sven Wens en Dean de Wulf met 130 punten. Mike de Decker had een 127 uitworp, Peter Driessens 126, Wilco Vermeulen 116 en Christophe Snijders 103.
Hierna gingen de singles van start. Tony Martinez werd finalist na winst op Jaimy van Bavel, Peter Driessens, Sven Wens en John Wanders. Wilco Vermeulen haalde de finale door zeges op Nigel van Milligen, Corné van Mastrigt, Carlo van Peer en Mike de Decker. In de finale was Tony met 5-0 de sterkste en won het single toernooi. Dean de Wulf was de sterkste met een 4-2 winst in de verliezersronde tegen Brian Snijders. De hoogste uitworp ging naar Dean de Wulf met 142 punten. Bob Renard gooide 141 uit, Kenny Driessens en Alfred Schrieks 140. John Wanders had uitworpen van 136 en 114. Ad Timmermans en Tony Martinez hadden beiden een 130 finish. In totaal werd er liefst 60 keer 180 gegooid natuurlijk weer beloond met een gratis consumptie. Finalisten Tony Martinez en Wilco Vermeulen gelukte dat 9 keer. Dean de Wulf had er 7 stuks, waaronder de 24.300e 180 in De Valk, wat Dean als extra ook nog 25 euro opleverde. Sven Wens had 6 keer 180, en Mike de Decker 5 keer. Brian Raman had er 4 stuks. Nigel van Milligen plaatste er 3. 2x 180 hadden Dennis Hendrickx, Berry van Peer, Carlo van Peer en John Wanders. 9 darters hadden 1x 180.
De uitslag:
WINNAARS SINGLE -  
1. Tony Martinez               
2. Wilco Vermeulen          
3. Mike de Decker                    
John Wanders                                                                                   
5. Berry van Peer                                                                             
Carlo van Peer                  
Lars Fransen                
Sven Wens                       
Het volgende toernooi is op zondag 18 september, single en koppels.
Kijk ook op www.falkie.nl

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading