Vandaag is het Open D'n Beer 2019 deelnemen kan nog steeds

Nederland Hoofdnieuws
zaterdag, 28 december 2019 om 14:28
Algemeen dartbord op een dartbaan 57190
Vandaag zal het Open D'n Beer plaats vinden in Rosmalen. Vanaf 15u is de zaal open, je kan inschrijven tot 18:00 uur waarna om 18:30 uur de wedstrijden beginnen. Het wordt alweer de 9e editie van het succesvolle toernooi in de gelijknamige locatie D’n Beer te Rosmalen.
LET OP inschrijven is alleen mogelijk aan de wedstrijd tafel tot uiterlijk 18u en vol = vol!
Winnaars Open D'n Beer
In 2011 was Jerry Hendriks de eerste winnaar, in finale won hij van Jeffrey de Graaf. Een jaar later pakte Kim Huybrechts (Be) de titel, Tony West (uk) werd daar tweede. In 2013 pakte Joppe Bakens de winst. Gevolgd door Gino Vos (2014) en Ryan de Vreede (2015). In 2016 was de eerste plaats voor Toon Greebe. En in 2017 was het de Belg Kim Huybrechts die na 5 jaar zijn titel terug pakte, hij versloeg in de finale landgenoot Brian Raman. Vorig jaar ging de winst naar Mike de Decker (be), die in de finale Ahmad Ahmaddy versloeg.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: