Verslag en uitslagen van LaCo wedstrijden vierde speelweek

Nederland Hoofdnieuws
door Patrick Megens
LACO
Voor de LaCo senioren stond de vierde speeldag op het programma. Verspreid over het land werden er tien wedstrijden gespeeld.
Heren
In poule A werd een spannende wedstrijd gespeeld tussen de DVO en de DBBR. Na de singlepartijen stond DBBR met 7-2 voor, maar na een knappe comeback van de DVO stond het 8-8. DBBR ging uiteindelijk alsnog met de winst aan de haal dankzij een solowinst van Johan Meyer. In dezelfde poule wist de FDB met 10-7 te winnen van de SDC. In poule B pakte DBMN een 12-5 overwinning tegen DOGD met 12-5 en in poule C won de BDC met 11-6 bij de DVS.
Dames
Bij de dames verloor de DBBR met 7-4 bij de DVO. In diezelfde poule A wonnen de Friese dames met maarliefst 11-0 van de SDC en wist de RDB met 6-5 te winnen bij de DBA. In poule waren er uit-overwinningen voor de DBMN, de DSWN en de ZDF. DBMN won met 10-1 bij de DOGD. DSWN versloeg de DONHN met 7-4 en de ZDF was net iets sterker dan de RDO: 5-6.
Voor meer informatie klik hier.
loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading