Afgelopen weekend werd in Café Mans te Texel het gelijknamige Café Mans Open Darts Trophy gehouden. Dit evenement bestond uit het 170 toernooi op zaterdag 9 augustus en het 501 toernooi op zondag 10 augustus. Wesley Harms heeft beide toernooien naar zich toegetrokken.
Op het 170 toernooi werd Mark Oosterhuis verslagen.
'Geen schande om te verliezen van de nummer acht op de wereldranglijst van de BDO' zei Oosterhuis in de Texelse Courant. Wesley heeft met dertien tegen twaalf gewonnen'.
Harms voegde toe: 'We waren aan elkaar gewaagd. Het was close. 170 is een kort spel, anybody's game. Dat betekent dat je er zo maar uit kunt liggen'.
Op het 501 toernooi werd Jeffrey de Graaf verslagen.
Wesley won redelijk eenvoudig de partij daar Jeffrey, volgens eigen zeggen, weinig triples wist te raken. Harms miste tijdens deze partij op een haar na een 9-darter. De derde plaats op het 501 toernooi ging naar Wesley Ruis die in de troostfinale eenvoudig van Ricky van de Schuur won.
Van Texelse Courant en Dolle Bull