719 maximale 180-scores en 141 overwinningen voor Mighty Mike

PDC
donderdag, 04 mei 2023 om 10:08
WLDCHAMPS RD4 VANGERWEN41A
Onze landgenoot Michael van Gerwen is nog altijd de koning van de Premier league qua gemiddelden en 180-scores. Mighty Mike heeft sinds de vierde speelweek van 2016 in Aberdeen het record gemiddelde op zak.
De Nederlander gooide 25 februari 2016 in het Aberdeen Exhibition and Conference Centre tegen Michael Smith 123,40 gemiddeld en won het duel met 7-1. In 2016 wist Van Gerwen de Premier League te winnen in de finale tegen Phil Taylor. In de top 10 van hoogste gemiddelden tijdens de Premier League komt Mighty Mike vier keer voor. Van Gerwen gooide het laagste gemiddelde uit de top 10 ranking ook in 2016, een week na zijn record met 116,67 tegen Peter Wright. De zelfde kleurrijke Schot gooide in speelweek 5 van 2017 het tweede hoogste gemiddelde, Wright haalde destijds tegen Adrian Lewis 119.50 gemiddeld.
Gerwyn Price heeft met 115.97 het hoogste gemiddelde gehaald in de premier league van dit seizoen, The Iceman gooide dit gemiddelde tegen Chris Dobey in de kwartfinale van speelweek 11.
Nog een leuk detail, Michael van Gerwen speelde al 11 seizoenen Premier League waarin hij 719 maximale 180-scores wist te gooien, en 141 wedstrijden van de 219 gespeelde wist te winnen. De Nederlander speelde 23 maal gelijk en verloor slechts 55 duels tijdens de Premier League.
Als opwarmer voor vanavond blikken we met onderstaande video nog ene keer terug naar de wedstrijd waarin de man in het groen 123.40 gemiddeld gooide, bizar!

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: