
Zaterdagavond viel het doek voor Adrian Lewis op de Players Championship Finals. The Jackpot is al maanden niet meer in de vorm zoals we hem kennen en als voorbereiding op het PDC WK had de tweevoudig wereldkampioen een opmerkelijk besluit genomen voorafgaand aan de Players Championship Finals.
Hij heeft zijn eigen pijlen aan de kant gelegd en is gaan gooien met de darts van Target-partner Raymond van Barneveld. Deze opmerkelijke move leek zijn vruchten af te werpen met overwinningen op Richard North (6-3) en Mike de Decker (6-3). Tegen de Belg gooide Lewis zelfs een 129-finish voor de wedstrijd (video).
In zijn wedstrijd bij de laatste 16 moest hij echter zijn meerdere erkennen in Rob Cross die zich met een 10-6 overwinning plaatste voor de kwartfinale. Toch kan Lewis ook tevreden terugkijken op deze wedstrijd omdat hij o.a. een 170-finish gooide en een gemiddelde noteerde van 97,29. Bovendien wist hij tot het laatste moment alles te geven en speelden ze samen de mooiste leg van het hele toernooi (video).
Gaan we ook op het PDC WK 2018 twee spelers zien met de darts van Raymond van Barneveld?
Oranjebar Mariahout

Michael van de Ven opnieuw de beste tijdens de 5e Pub Qualifier voor ADC Red Dragon Benelux Masters 2027

Nieuw darttoernooi Champion of Den Bels op 20 december in Casteren

Yoeri Duijster wint vierde speeldag OSR#54, Dennis Zwaga pakt troostprijs

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking
Populair dartsnieuws

Van der Voort verwacht Premier League-uitnodiging voor Van Gerwen: ‘Op prestaties is het niet terecht’

Van der Voort keihard over Beat Luke Littler, maar verdedigt Sherrock: ‘Zij heeft gedaan waarvoor ze kwam’
Vier spelers uit top 32 zien reeks van Grand Slam of Darts deelnames stoppen

Laatste 64 afgerond in Portsmouth: Bastings en Otter door, Lankhuizen flirt met negendarter
