Raymond van Barneveld verslaat Phil Taylor met 119,27 gemiddeld

PDC
door Patrick Megens
woensdag, 01 april 2020 om 16:47
Screenshot 2020 04 09 at 205542 1
Vanavond kwam Raymond van Barneveld uit tegen Phil Taylor terwijl ze in werkelijkheid 450 kilometer van elkaar verwijderd waren. Het werd een prachtig duel welke uiterst spannend werd.
Zo kwam de Nederlander nog heel dicht bij een 9-darter zoals hier is te zien. Hij kwam terug van een 3-6 achterstand om de winst alsnog naar zich toe te trekken met 7-6.
Barney noteerde een gemiddelde van maar liefst 119,27 tegen 118,09 voor Phil Taylor. The Power had al het hoogste verliezend gemiddelde op zijn naam staan in steel darts en nu ook in soft tip darts. Tweemaal was dit bovendien tegen Raymond van Barneveld.
Iedere 180-er was 1.000 pond waard voor het goede doel en daar werden er in totaal 15 van gegooid. De wedstrijd bracht alleen hiermee dus al 15.000 pond op voor NHS. Daarnaast ware de 180-ers (5x) van Raymond van Barneveld ook nog goed voor opbrengst dat gaat naar het goede doel.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading