Co Stompé: "Van der Voort had slok op en is totaal niet interessant"

PDC
donderdag, 28 december 2017 om 12:34
Co_Stompe_3
Co Stompé blikte voor vooruit op de PDC WK speelavond van woensdagavond waarbij Michael van Gerwen tegen Gerwyn Price in actie kwam en waarbij Raymond van Barneveld en Vincent van der voort tegen elkaar speelden. Laatstgenoemde haalde onlangs nog uit naar de voormalig trambestuurder en noemde Stompé .
Voor het eerst reageerde The Matchstick ook op deze uitspraken: “Ik heb hem niet meer gesproken, maar het is ook niet mijn probleem. Van der Voort hoort bij de mensen die totaal niet interessant voor me zijn. We gaan elkaar ongetwijfeld nog tegenkomen, maar dan zijn we professioneel genoeg.”
Bovendien is de Nederlander ook niet van plan om zijn excuses aan te bieden. Stompé vervolgde: “Ik blijf bij mijn mening. Bovendien had Van der Voort een aardig slokje op en was hij gefrustreerd toen hij zijn uitspraken deed, dus ik zit er totaal niet mee.”

Jelti

loading

Loading