Jacques Nieuwlaat zal als commentator van het darten de overstap maken van RTL naar ViaPlay. Dit weet te melden. Zoals bekend gaan de uitzendrechten van darten vanaf aankomend jaar naar de streamingdienst.
Tegenover De Stentor laat Nieuwlaat hierover het volgende weten:
“Natuurlijk vind ik het prettig dat ik meega met de rechten. Ik denk niet dat ik de enige zal zijn van de ploeg die het darts nu nog bij RTL doet, maar ik weet echt niet wie wel en wie niet. Viaplay maakt bij alle sporten gebruik van duopresentatie, dus ik zal ongetwijfeld iemand naast me krijgen. Ik heb zin in het nieuwe avontuur, maar wil eerst dat bij RTL goed afsluiten. Dat verdienen ze daar. We hebben echt iets neergezet, vind ik."
Het PDC WK zal nog volledig worden uitgezonden bij RTL maar dit zal tevens ook het laatste toernooi zijn dat op het open kanaal wordt uitgezonden.