Afgelopen weekend vond in Duitsland het derde weekend van de
PDC Europe Next Gen 2025 plaats. Via deze tour kunnen Duitsers, Zwitsers en Oostenrijkers zich plaatsen voor de
PDC Europe Super League 2025 waarvan de winnaar dan weer naar het PDC WK 2025 gaat.
Ook dit weekend waren er weer een aantal bijzondere formats voor de toernooien.
Het weekend begon met toernooi vijf, wat een dubbel-in dubbel-uit toernooi was. De finale hiervan ging verrassend tussen Oliver Müller en Kimi Seemann. Müller had van namen als Marcel Hausotter en Jarod Becker gewonnen terwijl Seemann spelers als Michael Unterbuchner en Franz Rötzsch had verslagen.
In de finale was het Müller die met 5-2 won en zo zijn eerste Next Gen titel pakte.
Een dag later werd in het zesde toernooi zelfs via een master out format gespeeld. Opnieuw bereikte Oliver Müller de finale. Dit keer won hij van onder andere
Andree Welge en, in de kwartfinales, opnieuw Kimi Seemann.
Nu stond Müller tegenover Daniel Klose in de finale. Voormalig tourkaart houder Klose wist van spelers als Christopher Toonders en Patrick Klingelhöfer te winnen om de finale te bereiken.
In de finale was het Müller die dankzij onder meer een 12-darter en 14-darter eenvoudig met 6-0 won en zo zijn tweede titel op rij pakte.
In het zevende toernooi van het jaar werd er via een FA Cup format en dus na elke ronde een nieuwe loting gespeeld. Müller haalde weer de halve finales maar werd hierin gestopt door Andrej Batz die hem met 5-4 versloeg.
Batz won verder ook van spelers als Michael Klönhammer en Marcus Maier. In de finale stond hij tegenover Daniel Klose die dus ook twee finales op rij haalde. Klose wist dit keer van onder andere Steven Noster en Michael Hurtz te winnen.
In de finale was het Klose die dankzij een gemiddelde van 95,64 met 6-1 won van Batz en zo zijn allereerste PDC Europe Next Gen titel te pakken.
PDC Europe Next Gen 5
Finale
Oliver Müller 5-2 Kimi Seemann
Halve finale
Oliver Müller 5-3 Deniz Baudis
Kimi Seemann 5-2 Michael Unterbuchner
Kwartfinale
Oliver Müller 4-2 Marcel Hausotter
Deniz Baudis 4-3 Max Arsenijevic
Kimi Seemann 4-1 Leon Ebmeier
Michael Unterbuchner 4-3 Jan Dueckers
PDC Europe Next Gen 6
Finale
Oliver Müller 6-0 Daniel Klose
Halve finale
Oliver Müller 5-1 Tim Scholz
Daniel Klose 5-2 Patrick Klingelhöfer
Kwartfinale
Oliver Müller 5-3 Kimi Seemann
Tim Scholz 5-2 Joshua Hermann
Daniel Klose 5-4 Tom Sombeck
Patrick Klingelhöfer 5-3 Felix Springer
PDC Europe Next Gen 7
Finale
Daniel Klose 6-1 Andrej Batz
Halve finale
Daniel Klose 5-2 Mika Donnevert
Andrej Batz 5-4 Oliver Müller
Kwartfinale
Daniel Klose 5-2 Fabian Herz
Mika Donnevert 5-2 Moritz Bohrmann
Andrej Batz 5-4 Michael Klönhammer
Oliver Müller 5-4 Christian Schmidt