Gerwyn Price is op de weg terug na een achillespeesblessure die hij midden juni had opgelopen. Maar toch speelde de Welshman met de pijn.
Na zijn uitschakeling in de eerste ronde van de World Matchplay onderging The Iceman een operatie. Hij draagt nu ondersteunende schoenen als onderdeel van het genezingsproces. De 33-jarige is echter vastbesloten om geen enkel toernooi te missen.
"Het gaat redelijk met mijn herstel maar ik moest het rustig aan doen in de afgelopen weken en dat was wat frustrerend. Er waren wat complicaties omdat de achillespeesblessure zich had uitgebreid. Maar de operatie is goed gegaan en de chirurg is optimistisch dat het goed zal genezen. Fingers crossed".
"Het volgend weekend doe ik mee aan de German Darts Championship. Ik heb geen idee hoe ik zal spelen maar ik zal deelnemen en mijn uiterste best doen. Hopelijk gaat het goed".
"De blessure heeft invloed gehad op mijn spel. Ik streef ernaar wat meer te trainen voor onder meer de World Grand Prix. Hopelijk kan ik tijdens de World Grand Prix zonder de ondersteunende schoenen spelen. Zonder deze schoenen ben ik ook in staat meer te trainen. Als ik fit ben voor de grote tv toernooien, ben ik tevreden. En daarna ga ik mij voorbereiden op het WK, waar ik het hopelijk weer goed zal doen"