Gilding vervangt herstellende Aspinall tijdens World Series Finals

PDC
donderdag, 12 september 2024 om 12:00
2024ukopenr4 gilding02
Nathan Aspinall heeft zich afgemeld voor de World Series Finals in de AFAS Live in Amsterdam dit weekend.
Aspinall zou het zaterdagmiddag in de eerste ronde eigenlijk opnemen tegen de Nederlandse debutant Wessel Nijman. De runner-up van vorig jaar is echter nog herstellende van zijn operatie na een langdurige armblessure. Aspinall geeft in een interview aan Online Darts aan dat zijn herstel goed gaat, maar hij nog iets meer tijd nodig heeft en volledig hersteld wilt zijn voor hij weer gaat spelen.
Daardoor is de hoogstgeplaatste speler die de laatste ronde van de qualifier haalde alsnog geplaatst voor het toernooi. Dit is de voormalig UK Open kampioen Andrew Gilding. Gilding mag zaterdagmiddag nu zijn World Series debuut gaan maken tegen Nijman in de voorlaatste partij van de eerste ronde.
De World Series Finals is van vrijdag 13 september t/m zondag 15 september in de AFAS Live, Amsterdam. Alle wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay en VTM.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: