Introductie derde en vierde plaats Premierleague

PDC
door Patrick Megens
donderdag, 04 maart 2010 om 14:23
PDC Premierleague 2
Tijdens deze editie van de Premier league wordt er een extra wedstrijd gespeeld op de laatste dag van het toernooi. De verliezers van de halve finale zullen hierin de strijd met elkaar aangaan voor de derde en vierde plaats.
Zodra de 14 speelweken gespeeld zijn zullen op 23 mei de nummer 1 en de nummer 4 elkaar tegenkomen in de halve eindstrijd. De andere halve finale vindt plaats tussen de nummer 2 en de nummer 3. De verliezende halve finalisten zullen vervolgens strijden voor de derde en vierde plaats in een onderling duel dat wordt gespeeld volgens een best of 15. Aansluitend vindt de finale plaats waarbij wordt gespeeld volgens een best of 19 legs.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading