Komisch moment tussen Richard Veenstra en caller Huw Ware op PDC WK podium

PDC
zondag, 24 december 2023 om 8:42
komisch 2
Richard Veenstra maakte indruk door geen leg af te staan aan Kim Huybrechts en hem met 3-0 in sets naar huis te sturen.
Tijdens dat duel was er ook een grappig moment tussen de Nederlander en de caller zoals te zien is op deze beelden.
Met deze overwinning is Richard Veenstra door naar de laatste 32 waar een duel met Michael van Gerwen op zich wacht na de kerstdagen. De overige Nederlanders die nog in het toernooi zitten zijn Raymond van Barneveld, Berry van Peer en Jeffrey de Graaf.
Waar Veenstra zich mag klaarmaken voor een ontmoeting met de drievoudig wereldkampioen wacht Raymond van Barneveld een ontmoeting met Jim Williams. The Quiff, zoals de bijnaam luidt van Williams, is verantwoordelijk voor de uitschakeling van Peter Wright en dus ontloopt Barney zo een ontmoeting met Snakebite.
Berry van Peer plaatste zich als laatste Nederlander voor de sessie na de feestdagen. Hij versloeg Josh Rock op zaterdagavond en zal na de kerst aanleggen tegen Damon Heta. De Australier probeert er met zijn walk on's alles aan te doen om het publiek achter zich te scharen maar Van Peer liet in duel met Rock al zien dat hij daar tegenop gewassen is.
Jeffrey de Graaf heeft inmiddels dan wel een Zweeds vlaggetje achter zijn naam staan, we beschouwen hem toch nog steeds als Nederlander zoals we dit ook doen bij Jules van Dongen. De Graaf zit aan de bovenkant van het schema en komt daarom als eerstvolgende duel uit tegen Rob Cross.

Jelti

3 Reacties
arjendartlover22 25 december 2023 om 16:08+ 26

Vroeger kon ik altijd op TV naar darten kijken, maar nu helaas niet meer. Lijkt mij super om te zien hoe de spelers het opnemen tegen elkaar, vooral met zoveel Nederlandse spelers in het toernooi. Hopelijk is het snel weer op TV!

dartfreakzj 24 december 2023 om 9:04+ 12

Echt spannend om te zien wat er gaat gebeuren in het duel tussen Veenstra en van Gerwen! Beiden zijn sterke spelers, dus het kan alle kanten op.

lucaspdcfanaat57 24 december 2023 om 9:04+ 18

Zo blij om te zien dat Richard Veenstra het zo goed doet. Altijd indrukwekkend om iemand op zo'n dominante manier een overwinning te zien behalen.