Kwalificatietoernooi PDC Jeugd WK 2013 op 17 februari te Rosmalen

PDC
dinsdag, 22 januari 2013 om 20:43
World Champion Jeugd Hubbard
Op zondag 17 februari aanstaande wordt er in Café Zaal D'n Beer te Rosmalen een kwalificatietoernooi gehouden ten behoeve van het PDC Jeugd Wereldkampioenschap 2013. Het kwalificatietoernooi staat open voor jeugdspelers met een Nederlands of Belgisch paspoort. Jongeren die op 1 jan 2012, 16 t/m 21 oud waren mogen nu mee doen.
Via dit kwalificatietiernooi is er een extra mogelijkheid voor de jeugdspelers om zich te plaatsen voor het PDC Jeugd Wereldkampioenschap 2013 dat op 22 maart in de Barnsley Metrodome wordt gehouden. Op deze dag zullen 64 jeugdspelers strijden voor een finaleplek. De finale van het Jeugd Wereldkampioenschap 2013 wordt op 16 mei in de O2 te London gespeeld tijdens de play-offs van de Premier League Darts 2013.
De top 48 van de Youth Tour Order of Merit 2012 is automatisch geplaatst voor het PDC Jeugd Wereldkampioenschap 2013. De overige 32 spelers komen voort uit diverse kwalificatietoernooien wereldwijd. Jeugdspelers uit Nederland en België die zich niet via de Youth Tour Order of Merit hebben gekwalificeerd, krijgen op 17 februari dus de unieke mogelijkheid om alsnog een plek af te dwingen bij de laatste 64 van het Jeugd Wereldkampioenschap.
De winnaar van dit kwalificatietoernooi ontvangt:
- Startbewijs laatste 64 van het Jeugd WK 2013
- Gratis vlucht naar het WK in Barnsley
- Hotelovernachting(en) tijdens het WK
Inschrijven voor het kwalificatietoernooi kan via de emailadressen [email protected] of [email protected]. Het inschrijfgeld bedraagt 10 euro contant ter plaatste. Het toernooi vangt aan om 13:00 uur. De zaal is open vanaf 10:00 uur, aanmelden kan tot en met 13:00 uur.
Locatie: Café Zaal D'n Beer, Dorpsstraat 77, 5241 EB Rosmalen.
Schrijf je in en wie weet behoor je tot de laatste 64 van het PDC Jeugd Wereldkampioenschap 2013! Let wel: legitimatie is verplicht!

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading