McDonald en Clark de beste tijdens Unicorn UK Challenge Tour 5 en 6

PDC
zondag, 08 augustus 2021 om 22:07
darts pijlen algemeen publiek
In Milton Keynes zijn zondag Unicorn UK Challenge Tours 5 en 6 gespeeld. De Challenge tour is voor Q-school deelnemers die geen tourkaart wisten te behalen. De hoogst geplaatste van de challenge tour ranking komen op de reserve lijst voor startbewijzen indien een tourkaart houder zich afmeld voor de players championships.
De vijfde tour is gewonnen door de 36-jarige Shaun McDonald. De Engelsman wist de beslissende leg te winnen in de finale van Nathan Girvan.
Tour zes ging naar Jamie Clark die op weg naar de finale alle wedstrijden met 5-1 won behalve tegen Mike Warburton bij de laatste 16 waar Clark drie legs afstond. In de finale die Clarke tegen Ryan Palmer speelde kwam hij eveneens niet in de problemen.
Hieronder de uitslagen van tour vijf, daaronder de uitslagen van tour zes.
Laatste 16
Nathan Girvan 5 - 1 Connor Scutt
Robert Collins 5 - 2 Mike Warburton
Kyle Richardson 5 - 2 Nicholas Bell
Colin Osborne 5 - 2 Dan Read
Shaun McDonald 5 - 4 Graham Usher
Kevin Garcia 5 - 2 Robert Owen
Kevin Burness 5 - 3 Darren Johnson
Carl Beattie 5 - 4 Carl Wilkinson
Kwartfinales
Nathan Girvan 5 - 3 Robert Collins
Kyle Richardson 5 - 2 Colin Osborne
Shaun McDonald 5 - 1 Kevin Garcia
Kevin Burness 5 - 2 Carl Beattie
Halve finale
Nathan Girvan 5 - 4 Kyle Richardson
Shaun McDonald 5 - 0 Kevin Burness
Finale
Shaun McDonald 5 - 4 Nathan Girvan
Unicorn UK Challenge Tour 6
Laatste 16

Gavin Carlin 5 - 3 Ross MacDougall
Robbie Ellis 5 - 4 Wayne Morgan
Jamie Robinson 5 - 3 Matthew Dennant
Ryan Palmer 5 - 2 Kevin Burness
John Bowles 5 - 0 Jaikob Selby-Rivas
Lewis Pride 5 - 3 John O'Shea
Jim Williams 5 - 1 Carl Beattie
Jamie Clark 5 - 3 Mike Warburton
Kwartfinales
Gavin Carlin 5 - 1 Robbie Ellis
Ryan Palmer 5 - 4 Jamie Robinson
Lewis Pride 5 - 2 John Bowles
Jamie Clark 5 - 1 Jim Williams
Halve finales
Ryan Palmer 5 - 3 Gavin Carlin
Jamie Clark 5 - 1 Lewis Pride

Finale

Jamie Clark 5 - 3 Ryan Palmer

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: