PDC Asian Tour Order of Merit, inclusief virtuele deelnemers PDC World Cup

PDC
dinsdag, 14 maart 2023 om 18:04
WorldCupR1 Singapore1
Na de eerste drie PDC Asian Tours van 2023 is ook de PDC Asian Tour Order of Merit bijgewerkt. De PDC Asian Tour Order of Merit wordt gebruikt voor de selectie van spelers voor het PDC WK en de PDC World Cup.
Voor het PDC WK zullen de beste spelers zich in Alexandra Palace mogen melden. De laatste keer was dit de top 4, hoewel het voor het PDC WK 2024 nog niet bevestigd is hoeveel spelers zich zullen kwalificeren.
Daarnaast zullen ook de beste twee spelers van Hong Kong, Japan en Thailand zich via deze weg kwalificeren voor de PDC World Cup of Darts. Voor de Filipijnen zal dit de beste speler zijn naast Christian Perez, die zich als PDC-tourkaarthouder verzekerd heeft van zijn plek. Hiervoor wordt 1 mei als datum gebruikt dus na 12 toernooien, verspreid over 4 weekenden in respectievelijk Japan, Zuid-Korea, de Filipijnen en Hong Kong.
Voor China wordt de Chinese Premier League gebruikt, waardoor Xiaochen Zong en Lihao Wen hun land mogen vertegenwoordigen. De selectiecriteria voor Bahrein en India volgen later.
Top 32 PDC Asian Tour Order of Merit per 13 maart
1. Lourence Ilagan (Fil) 4.000
2. Man Lok Leung (HK) 2.200
3. Haruki Muramatsu (Jap) 2.100
4. Motomu Sakai (Jap) 1.500
5. Jun Matsuda (Jap) 1.000
6. Alexis Toylo (Fil) 800
7. Seigo Asada (Jap) 750
7. Keita Ono (Jap) 750
9. Singo Enomata (Jap) 700
10. Torru Suzuki (Jap) 650
10. Nobuhiro Yamamoto (Jap) 650
12. Tomoya Goto (Jap) 550
13. Ryuta Arihara (Jap) 500
13. George Nishitani (Jap) 500
13. Tomoya Tsumara (Jap) 500
16. Edward Shoji Foulkes (Jap) 450
17. Kenichi Ajiki (Jap) 400
17. Masatsugu Irabu (Jap) 400
17. Mikuru Suzuki (Jap) 400
20. Yoshihisa Baba (Jap) 350
20. Attapol Eupakaree (Thai) 350
20. Royden Lam (HK) 350
23. Thanawat Gaweenuntavong (Thai) 300
23. Lok Yin Lee (HK) 300
23. Christian Perez (Fil) 300
23. Mitsuhiko Tatsunami (Jap) 300
27. Sonny Millo Balagat (Fil) 250
27. Ken Ichii (Jap) 250
27. Wai Kit Lee (HK) 250
27. Yasuyoshi Matsumoto (Jap) 250
27. Koichiro Terao (Jap) 250
27. Takuma Wada (Jap) 250
27. Yuki Yamada (Jap) 250
27. Akito Yamatgata (Jap) 250
Afkortingen landen:
Fil = Filipijnen
HK = Hong Kong
Jap = Japan  
Sin = Singapore
Thai = Thailand
Virtuele selectie PDC World Cup
Filipijnen: Christian Perez & Lourence Ilagan
Hong Kong: Man Lok Leung & Royden Lam
Japan: Haruki Muramatsu & Motomu Sakai
Singapore: Paul Lim & Harith Lim
Thailand: Attapol Eupakaree & Thanawat Gaweenuntavong

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: