Vanmiddag dat Gary Anderson zich noodgedwongen toch heeft afgemeld voor de aanstaande editie van de Premier League.
De PDC moest snel in spoedberaad en kwam met een opmerkelijke oplossing.
Ze hebben ervoor gekozen om 9 verschillende spelers te selecteren die Anderson ieder één avond mag vervangen.
Tot deze groep spelers behoort Chris Dobey, Glenn Durrant, Steven Lennon, Luke Humphries, John Henderson, Nathan Aspinall, Max Hopp, Dimitri van den Bergh en Jeffrey de Zwaan.
The Black Cobra zal op de tweede speeldag in Ahoy aantreden tegen Rob Cross en The Dreammaker zal de eerste avond in Rotterdam spelen tegen James Wade.
Voor de eenmalige spelers is er een financiële bonus te verdienen terwijl de vaste Premier League-spelers daadwerkelijk punten kunnen verdienen in dezelfde partij.
Het volledig nieuw speelprogramma vind je hieronder.
Speelprogramma Premier League
Speelweek 1
James Wade v Raymond van Barneveld
Gerwyn Price v Daryl Gurney
Chris Dobey v Mensur Suljovic
Michael van Gerwen v Michael Smith
Peter Wright v Rob Cross
Speelweek 2
Peter Wright v Michael Smith
Rob Cross v James Wade
Raymond van Barneveld v Gerwyn Price
Daryl Gurney v Glen Durrant
Mensur Suljovic v Michael van Gerwen
Speelweek 3
Gerwyn Price v James Wade
Steve Lennon v Peter Wright
Michael van Gerwen v Rob Cross
Michael Smith v Daryl Gurney
Mensur Suljovic v Raymond van Barneveld
Speelweek 4
Luke Humphries v Gerwyn Price
Daryl Gurney v Rob Cross
Mensur Suljovic v Peter Wright
Michael van Gerwen v James Wade
Michael Smith v Raymond van Barneveld
Speelweek 5
Michael Smith v Rob Cross
Daryl Gurney v James Wade
Mensur Suljovic v Gerwyn Price
Raymond van Barneveld v Peter Wright
Michael van Gerwen v John Henderson
Speelweek 6
Nathan Aspinall v Michael Smith
James Wade v Mensur Suljovic
Rob Cross v Raymond van Barneveld
Gerwyn Price v Michael van Gerwen
Peter Wright v Daryl Gurney
Speelweek 7
Gerwyn Price v Rob Cross
James Wade v Peter Wright
Michael van Gerwen v Daryl Gurney
Michael Smith v Mensur Suljovic
Max Hopp v Raymond van Barneveld
Speelweek 8 Ahoy
Gerwyn Price v Michael Smith
James Wade v Dimitri Van den Bergh
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Michael van Gerwen
Raymond van Barneveld v Daryl Gurney
Speelweek 9 Ahoy
Daryl Gurney v Mensur Suljovic
Peter Wright v Gerwyn Price
Rob Cross v Jeffrey de Zwaan
Raymond van Barneveld v Michael van Gerwen
James Wade v Michael Smith
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties