De laatste dag van het Poland
Darts Open in Krakau begint met de derde ronde cq laatste 16. Onder meer drie Nederlanders gaan op jacht naar de kwartfinale. Zij komen achter elkaar in de laatste drie partijen in actie.
Jermaine Wattimena speelt als eerste, hij treft de finalist van het Poland Darts Open 2025 en Premier League Darts deelnemer Stephen Bunting.
Gian van Veen kruist daarna de degens met Nathan Aspinall. De middag wordt afgesloten met het duel tussen
Wessel Nijman en Cameron Menzies.
Nummer één van de wereld Luke Littler en regerend wereldkampioen Luke Littler bijt het spits af tegen Ross Smith. De partij tussen Jonny Clayton en Michael Smith staat ook op het programma.
De derde ronde partijen worden gespeeld over best of 11 legs cq first to 6 legs. Het toernooi is live te zien op ViaPlay.
Derde ronde
Luke Littler (100.07) 6-2 Ross Smith (91.84)
De nummer 1 van de wereld begint. Smith komt verrassend op 2-0. Via zijn 40 finish komt Littler daarna op het scorebord. Na de sterke en verrassende start van Smith leek Littler in de provlemen te komen maar niets is minder waar. Smith komt er niet meer aan te pas. De overige legs zijn een prooi voor The Nuke waardoor Smith niet verder komt dan de twee gewonnen legs aan het begin van de partij.
Cristo Reyes (92.63) 3-6 Josh Rock (98.57)
Rock begint maar wordt gebroken. Hij kan niet terugbreken waardoor Reyes zijn voorsprong verdubbelt, dit doet hij via d16. Met ook d16 is Rock op het scorebord en daarna breekt hij met tops. Reyes komt weer op voorsprong. Roch maakt meteen weer gelijk met zijn 36 finish en trekt daarna de overige legs ook naar zich toe.
Luke Woodhouse v Chris Dobey
Jonny Clayton v Michael Smith
Luke Humphries v Boris Krcmar
Stephen Bunting v Jermaine Wattimena
Gian van Veen v Nathan Aspinall
Wessel Nijman v Cameron Menzies