Programma Dag 2 Grand Slam of Darts: Spannende duels en rivaliteit op ViaplayTV

PDC
zondag, 10 november 2024 om 8:02
gsod24 gg m1 van gerwen10
Na een indrukwekkende openingsdag bij de Mr Vegas Grand Slam of Darts 2024 gaan de groepsfases op zondag verder met een nieuwe dubbele sessie. In Wolverhampton kunnen dartsliefhebbers zich verheugen op een aantal spannende ontmoetingen. De middagsessie is te volgen via Viaplay’s streamingdienst of PDCTV, terwijl de avondsessie live wordt uitgezonden op het open tv-kanaal ViaplayTV. Op deze tweede dag van het toernooi nemen winnaars van zaterdag het op tegen elkaar, en strijden de verliezers om hun kansen in de competitie levend te houden.
De eerste speeldag kende al de nodige verrassingen, waaronder de verrassende overwinning van Rowby-John Rodriguez op regerend kampioen Luke Humphries. Rodriguez gooide een briljante 141-finish om zijn 5-3 zege veilig te stellen. Gary Anderson en Luke Littler wisten eveneens indruk te maken met geweldige gemiddelden van respectievelijk 113,2 en 112, waarmee zij hun eerste partijen overtuigend wonnen.

Avondclashes: Van Gerwen vs. Anderson en Smith vs. Wattimena

In de avondsessie zal Michael van Gerwen het opnemen tegen Gary Anderson in groep G. Van Gerwen won zijn eerste partij met een klinkende 5-0 tegen debutante Noa-Lynn van Leuven, terwijl Anderson zijn sterke vorm bevestigde met een 5-1 overwinning op Ryan Joyce. Deze clash belooft vuurwerk op te leveren.
Daarnaast is er een interessant duel tussen Jermaine Wattimena en 2022-kampioen Michael Smith in groep E. Beiden wisten zaterdag hun openingspartijen overtuigend te winnen en zullen strijden om de koppositie in hun groep. Wattimena, die met een gemiddelde van 104,32 won van Mike De Decker, zal in topvorm moeten zijn om Smith te verslaan.

Volledig programma voor zondag 12 november

Middagsessie vanaf 14:00 uur
Danny Noppert v Cameron Menzies (B)
Martin Schindler v Beau Greaves (B)
Peter Wright v Leonard Gates (C)
Rob Cross v Martin Lukeman (C)
Dave Chisnall v Ross Smith (D)
Ritchie Edhouse v Connor Scutt (D)
Josh Rock v Wessel Nijman (H)
Stephen Bunting v Gian van Veen (H)
Avondsessie vanaf 20:00 uur
Keane Barry v Lourence Ilagan (F)
Ryan Joyce v Noa-Lynn van Leuven (G)
Rowby-John Rodriguez v Mickey Mansell (A)
Mike De Decker v Mensur Suljovic (E)
James Wade v Luke Humphries (A)
Michael Smith v Jermaine Wattimena (E)
Michael van Gerwen v Gary Anderson (G)
Dimitri Van den Bergh v Luke Littler (F)

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: