Vandaag staat de spannende ontknoping van de Swiss Darts Trophy op het programma, met zowel
Wessel Nijman als
Raymond van Barneveld die strijden om een plek in de kwartfinales. De derde ronde, oftewel de laatste 16, begint om 13:00 uur en is live te volgen op
Viaplay.
In de middagsessie neemt Raymond van Barneveld het op tegen de Engelse darter Ross Smith, terwijl Wessel Nijman het opneemt tegen de ervaren James Wade. Beide Nederlanders hopen hun sterke vorm voort te zetten en zich te plaatsen voor de avondsessie, waar de kwartfinales, halve finales en de finale op het programma staan.
De derde ronde begint met de partij tussen Josh Rock en Rob Cross, gevolgd door het duel tussen Luke Humphries en het 17-jarige talent Luke Littler. Stephen Bunting en Martin Schindler staan ook tegenover elkaar, terwijl Cameron Menzies en Callan Rydz strijden om een plek in de kwartfinales. Verder nemen Madars Razma en Ryan Searle het tegen elkaar op, en tenslotte spelen Nathan Aspinall en Daryl Gurney hun derde ronde partij.
De kwartfinales, halve finales en de grote finale zullen plaatsvinden in de avondsessie vanaf 19:00 uur, waarmee het toernooi zijn hoogtepunt bereikt.
Programma Swiss Darts Trophy laatste 16 vanaf 13:00 uur:
Laatste 16
Josh Rock - Rob Cross
Luke Humphries - Luke Littler
Stephen Bunting - Martin Schindler
Ross Smith - Raymond van Barneveld
Cameron Menzies - Callan Rydz
James Wade - Wessel Nijman
Madars Razma - Ryan Searle
Nathan Aspinall - Daryl Gurney