Ratajski weet niet wat hem overkomt voor zijn thuispubliek wanneer Bunting dit flikt

PDC
maandag, 07 juli 2025 om 9:30
bunting
Afgelopen weekend werd de Poland Darts Masters gespeeld en Stephen Bunting mocht het hierbij opnemen tegen Krzystzof Ratajski in de kwartfinale.
De Pool wist niet wat hem overkwam toen Stephen Bunting dit flikte voor de winst van de partij zoals te zien is op deze beelden.
bunting2
Het zou niet het enige spektakel zijn dat The Bullet dit weekend wist te produceren want een duel later moest ook Luke Littler eraan geloven. Met 7-3 werd de regerend wereldkampioen van het bord gespeeld. Bunting wist hierbij een overtuigend gemiddelde te gooien van 104,12 tegen 100,09 voor The Nuke.
Daarmee plaatste Bunting zich voor de finale waarin hij uitkwam tegen Gerwyn Price. De twee maakten er een prachtige partij van waarbij het aankwam op een beslissende laatste leg. Daarin was het The Iceman die toeslag en met de titel aan de haal ging in Polen.
Voor Michael van Gerwen viel het doek in de tweede ronde na een eerdere moeizame overwinning in de eerste ronde.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: