Raymond van Barneveld: "De tank was leeg, suikerspiegel lag op 26"

PDC
door Patrick Megens
dinsdag, 16 juni 2015 om 6:49
wcod nl
De oorzaak van de matige prestatie van Raymond van Barneveld tijdens de halve finale van de World Cup of Darts is te wijten aan zijn suikerspiegel. Dit laat hij weten via twitter. Van Barneveld, die sinds enkele jaren diabetespatiënt is, had het duidelijk last in de halve finale tegen Schotland waarbij zijn gemiddelde bleef steken op slechts 81,60. Van Gerwen verkeerde tijdens de halve finale in uitstekende vorm maar kon in de beslissende koppels het verschil niet maken.
De titelverdedigers verloren van Schotland die op hun beurt later in de finale hun meerdere moesten erkennen in Engeland die voor de derde keer de titel wisten te pakken.
"De tank was leeg. Mijn suiker is nu gemeten op 26, waar 4 tot 7 normaal is. Dat verklaart alles", liet Raymond van Barneveld weten op zijn twitter-account. "Ik wil iedereen bedanken voor de steun. Het is teleurstellend dat ik niet heb kunnen presteren op het moment dat het moest. Op naar het volgende toernooi."

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading