Speelschema PDC Home Tour 9-12 bekend: 2 Nederlanders en 1 Belg

PDC
vrijdag, 24 april 2020 om 8:05
Martijn Kleermakers 9 12 2016 Bas van den Berk Finder Darts Masters 2016 0 14979
Het speelschema van de PDC Home Tour is voor de speeldagen 9 tot en met 12 bekend gemaakt. Tot deze groep behoren onder andere twee Nederlanders en een Belg.
Zaterdag zien we Martijn Kleermaker in actie komen tegen Michael Smith, Harry Ward en Matt Clark. Op maandag is het de beurt aan Mike van Duijvenbode die mag aanleggen tegen Simon Whitlock, Kirk Shephard en Alan Tabern.
Op dinsdag zal de Belg Mike de Decker te bewonderen zijn tegen Max Hopp, Keegan Brown en Conan Whitehead.
Unibet Home Tour
Speeldag 9 - zaterdag 25 april
Michael Smith v Martijn Kleermaker
Harry Ward v Matt Clark
Martijn Kleermaker v Matt Clark
Michael Smith v Harry Ward
Harry Ward v Martijn Kleermaker
Matt Clark v Michael Smith

Speeldag 10 - zondag 26 april
Nathan Aspinall v Steve Brown
Ryan Joyce v Simon Stevenson
Steve Brown v Simon Stevenson
Nathan Aspinall v Ryan Joyce
Ryan Joyce v Steve Brown
Simon Stevenson v Nathan Aspinall
 
Speeldag 11 - maandag 27 april
Simon Whitlock v Mike van Duivenbode
Kirk Shepherd v Alan Tabern
Mike van Duivenbode v Alan Tabern
Simon Whitlock v Kirk Shepherd
Kirk Shepherd v Mike van Duivenbode
Alan Tabern v Simon Whitlock
 
Speeldag 12 - dinsdag 28 april
Max Hopp v Mike De Decker
Keegan Brown v Conan Whitehead
Mike De Decker v Conan Whitehead
Max Hopp v Keegan Brown
Keegan Brown v Mike De Decker
Conan Whitehead v Max Hopp

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: