Trio houdt play-offs race spannend: beslissing in The Brighton Centre

PDC
vrijdag, 09 mei 2014 om 12:26
Trio play offs
Ook na speelweek 14 van de Premier League 2014 zijn we niet wijzer geworden over welke twee spelers zich in de play-offs bij Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld zullen voegen. Phil Taylor, Gary Anderson en Peter Wright hebben de strijd wederom spannend en open kunnen houden, waardoor de beslissing in The Brighton Centre zal vallen. Gary Anderson heeft een goede stap richting de laatste vier gemaakt door afgelopen donderdagavond van Dave Chisnall te winnen. Na zijn zege steeg de Schot van plek vier naar vijf on de stand, ten koste van landgenoot Peter Wright die een punt in de wacht sleepte. speelde gelijk tegen Phil Taylor, maar is nog in de race voor de play-offs.
Bij winst op Peter Wright was Phil Taylor verzekerd van een plek in de play-offs maar de grootmeester verzuimde om een zijn plek veilig te stellen. In de beslissende leg (6-5) faalde hij op zijn dubbels, waarna zijn tegenstander kon afstraffen. Hiermee pakte Wright een punt, welke voldoende is om hem in de play-offs race te houden. Na speelweek 14 hebben Phil Taylor en Gary Anderson evenveel punten. De mannen hebben elk 18 punt maar vanwege een beter legsaldo staat Taylor op plek drie, boven Gary Anderson. Wright volgt met 17 punten. In de vijftiende en laatste week zal bekend zijn welke twee spelers zich bij Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld zullen voegen.
Het trio kan zich geen verlies permitteren. Daarnaast zijn de resultaten van de 'concurrenten' doorslaggevend. Phil Taylor treft Robert Thornton, terwijl Gary Anderson van Raymond van Barneveld zal moeten winnen. Voor Peter Wright wegen de laatste loodjes het zwaarst. De kleurrijke speler heeft niet alleen een kleine achterstand op Taylor en Anderson, maar krijgt ook niet met de minste tegenstander te maken. In de laatste speelweek speelt hij tegen Michael van Gerwen tegen wie hij minimaal een punt zal moeten pakken om nog kans te maken op een play-offs plek.
De stand na speelweek 14 ziet er als volgt uit:

Week 14

P

W

D

L

Legs +/-

LWAT

Pts

Michael van Gerwen

15

10

2

3

+25

36

22

Raymond van Barneveld

15

7

6

2

+19

30

20

Phil Taylor

15

7

4

4

+10

35

18

Gary Anderson                   

15

8

2

5

+9

30

18

Peter Wright

15

6

5

4

+11

32

17

Adrian Lewis

15

4

5

6

-10

27

13

Dave Chisnall

15

3

4

8

-15

30

10

Robert Thornton

15

2

5

8

-14

25

9

Wes Newton (E)

9

2

2

5

-15

15

6

Simon Whitlock (E)

9

1

3

5

-20

13

5

Speelschema week 15
15 mei, The Brighton Centre
Dave Chisnall v Adrian Lewis
Gary Anderson v Raymond van Barneveld
Robert Thornton v Phil Taylor
Peter Wright v Michael van Gerwen

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading