Tweemaal Spaans succes op European Challenge Tour 7 & 8

PDC
vrijdag, 03 september 2021 om 19:54
WLDCHAMPSRD2 ALCINAS21
Vrijdag werd naast de Hungarian Darts Trophy ook de EU en gespeeld. De Challenge Tours staan open voor PDPA Associate Members, oftewel spelers die gespeeld hebben op PDC Q-School 2021 en geen PDC-tourkaart gewonnen hebben. In het Duitse Niedernhausen gingen zowel de 7e als 8e EU Challenge Tour naar Spanje. Na dit weekend zal de nummer 1 van de EU en UK Challenge Tour naast een PDC-tourkaart ook een ticket voor het PDC WK 2022 en de Grand Slam of Darts 2021 in de wacht slepen. Op dit moment valt bij de EU Challenge Tour de Canadees Matt Campbell die eer ten deel, terwijl Rowby-John Rodriguez en Kenny Neyens, die allebei de halve finale haalden p EU Challenge Tour 8, de top drie voltooien.
De zevende EU Challenge Tour werd gewonnen door Jose Justicia. Justicia bond onder andere Kristiaan de Boer, Matt Campbell, Marvin van Velzen, Rowby-John Rodriguez, Damian Mol en Niko Springer aan de zegekar. Damian Mol en Davy Proosten waren met een halve finaleplaats de beste Nederlanders op dit toernooi. Met Kevin Blomme, Francois Schweyen en Patrick Bulen sneuvelden de laatste Belgen al bij de laatste 32.
De achtste EU Challenge Tour was een prooi voor Toni Alcinas, die hierdoor de vierde plaats op de EU Challenge Tour Order of Merit bezet. Met 3450 gewonnen ponden staat hij 1300 pond achter op Matt Campbell. The Samurai won onder andere van Martijn Dragt, Marvin van Velzen, Rowby-John Rodriguez en in de finale van Jimmy Hendriks. Kenny Neyens was met een halve finale plaats de beste Belg op dit toernooi.
EU Challenge Tour 7
Laatste 16
Rowby John Rodriguez - Jan Dekker 5-2
José Justicia - Steven Noster 5-2
Jeremy van der Winkel - Gino Vos 5-1
Damian Mol - Rene Eidams 5-4
Davy Proosten - Marcel Gerdon 5-4
Franz Roetzsch - Ricardo Pietreczko 5-4
Gian van Veen - Danny Jansen 5-4
Niko Springer - Jimmy Hendriks 5-4
Kwartfinale
José Justicia - Rowby John Rodriguez 5-2
Damian Mol - Jeremy van der Winkel 5-4
Davy Proosten - Franz Roetzsch 5-3
Niko Springer - Gian van Veen 5-2
Halve finale
José Justicia - Damian Mol 5-2
Niko Springer - Davy Proosten 5-3
Finale
José Justicia - Niko Springer 5-1
EU Challenge Tour 8
Laatste 16
Marvin van Velzen - Sebastian Bialecki 5-4
Toni Alcinas - Niko Springer 5-4
Wesley Plaisier - Matt Campbell 5-3
Rowby John Rodriguez - Franz Roetzsch 5-2
Mario Vandenbogaerde - Gary Mawson 5-3
Jimmy Hendriks - Damian Mol 5-3
Kenny Neyens - Kai Gotthardt 5-4
Arjan Konterman - Gijsbert van Malsen 5-4
Kwartfinale
Toni Alcinas - Marvin van Velzen 5-2
Rowby John Rodriguez - Wesley Plaisier 5-4
Jimmy Hendriks - Mario Vandenbogaerde 5-3
Kenny Neyens - Arjan Konterman 5-1
Halve finale
Toni Alcinas - Rowby John Rodriguez 5-3
Jimmy Hendriks - Kenny Neyens 5-2
Finale
Toni Alcinas - Jimmy Hendriks 5-0

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: