James Wade heeft een nieuwe lange-termijn deal gesloten met Unicorn, door het verlengde partnerschap zal de samenwerking tussen de top links-hander en' s werelds grootste darts bedrijf de 15 jaar gaan aantikken.
"Ik ben erg trots om Unicorn te vertegenwoordigen voor vele, vele jaren en kijk ernaar uit om onze succesvolle samenwerking voort te zetten," zei de nummer zes van de wereld. "Unicorn voorziet me van prachtige darts om mijn werk te doen. Nu is het aan mij om hen terug te betalen met meer grote tv-titels," voegde hij eraan toe.
"Unicorn motiveert me om wereldkampioen te worden. Ik heb een groots jaar voor me. Het verliezen van
Gary Anderson in de kwartfinale van het WK was een enorme teleurstelling, omdat ik gewoon niet kon presteren tijdens de belangrijkste wedstrijd van het jaar. Maar deze nederlaag heeft me wakker geschud. Tijdens de Premier League zal ik er weer staan. Ik weet dat het zwaar zal worden, want het is misschien wel het meest competitieve veld ooit wat deelneemt aan de PL, maar ik ben goed genoeg om de play-offs te bereiken, "zei Wade.
Wade is, niet verrassend, zeer optimistisch over de toekomst. Hij trouwde vorig jaar Sammi die zeer betrokken is bij zijn carrière, en een enorme hulp geweest is. En dart legende Eric Bristow begeleid The Machine tegenwoordig ook. "Eric is echt geweldig. Hij draait er niet om heen is recht door zee. Dit werkt voor mij. " Aldus Wade.
Unicorn Managing Director Edward Lowy zei: "We zijn verheugd om onze samenwerking met James te verlengen met nog eens drie jaar. Onze cultuur bij Unicorn is om duurzame relaties op te bouwen met al onze spelers en hen de best mogelijke ondersteuning te geven.''