Van Gerwen gooide dit jaar al drie 9-darters op zeer unieke wijze

PDC
door Patrick Megens
maandag, 25 maart 2019 om 7:24
Screenshot 2019 03 24 at 225033
Dit jaar is bijna 3 maanden oud en de teller van het aantal 9-darters staat voor Van Gerwen eveneens op drie. We nemen een blik op zijn perfecte legs die allen werden gegooid via een zeer unieke route.
Het begon op 10 februari toen Van Gerwen zijn eerste perfecte leg van 2019 liet aantekenen. Hij deed dit op de Players Championship 2 in zijn duel met Jonny Clayton. Na tweemaal 180 gooide hij de 141-finish uit via triple 19, triple 16 en dubbel 18 (video).
Een week later alweer noteerde hij zijn tweede 9-darter van het jaar op 16 februari. Dit keer speelde hij tegen Jamie Hughes op de Players Championship 3 en gooide hij 177 en 174 om vervolgens de overgebleven 150 punten weg te spelen via tweemaal triple 19 en dubbel 18 (video).
Zoals we afgelopen weekend zagen werd nummer 3 gegooid in de halve finale van de European Darts Open. Hierin was Mensur Suljovic de tegenstander die genoot van een 4-3 voorsprong. Zoals gezegd nam de Nederlander weer een andere route en wel via 180 en 174 om vervolgens de overgebleven 147 punten te gooien via triple 19, bulls-eye en dubbel 20 (video).

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading