World Matchplay: Ook Humphries en Clayton gaan naar de halve finales

PDC
vrijdag, 21 juli 2023 om 21:08
PREMLGE NIGHT6 CLAYTON5A
Luke Humphries en Jonny Clayton zijn de enige overgebleven top 8 spelen in Blackpool. Ryan Searle en Jonny Clayton hielden elkaar in het begin van de wedstrijd in evenwicht. Pas toen Clayton 10-8 maakte was er voor het eerst meer dan één leg verschil tussen beide heren. The Ferret ging vervolgens door naar een 16-12 zege. Luke Humphries zette een tussensprint in om van 6-6 naar 9-7 uit te lopen tegen Damon Heta. Vervolgens neemt Cool Hand Luke een 14-8 voorsprong en lijkt het doek te vallen voor de Australiër. 

PDC World Matchplay
Kwartfinales

Jonny Clayton (97,55) 16-12 Ryan Searle (94,72)
Clayton gooit 118 uit voor 2-2. Searle komt op een 4-3 voorsprong door 66 uit te gooien. Clayton antwoordt door 121 uit te gooien. Heavy Metal laat zien ook 121 uit te gooien, hij doet het voor 5-5. De Engelsman pakt een 96-finish voor 7-6. De voormalig The Masters winnaar maakt 7-7 door 115 uit te gooien. De Welshman komt op 8-8 via een 124-finish. Clayton gooit vervolgens 76 uit voor 9-8. Via finishes van achtereenvolgens 100 en 122 komt The Ferret op een 13-9 voorsprong. Searle doet iets terug met een 92-finish voor 12-15, maar moet toekijken hoe de voormalig World Grand Prix kampioen de wedstrijd op 16-12 bepaalt.

Luke Humphries (95,50) 16-13 Damon Heta (93,22)
Humphries opent met een 76-finish. De Engelsman gooit een 12-darter voor 3-2. Heta komt op 4-4 via een 103-finish. Humphries antwoordt door 100 uit te gooien. Cool Hand Luke maakt er 6-5 van via een 68-finish. De Australiër komt meteen weer op gelijke hoogte door 87 uit te gooien. De vijfvoudig European Tour winnaar gooit nogmaals 68 uit, ditmaal voor 7-6 om vervolgens via een 71-finish naar 8-6 te breken. Humphries gooit 81 uit voor 12-8 en een 11-darter. De Engelsman doet er met een 121-finish voor 13-8 een schepje bovenop. Heta doet iets terug door 72 uit te gooien voor 9-14. The Heat verlengt via een 12-darter voor 10-15 zijn verblijf in de Winter Gardens. Via wederom een 72-finish weet de voormalig PDC World Cup winnaar er ook 11-15 van te maken. De Australiër toont met een 152-finish voor 13-15 zijn laatste kunstje in Blackpool dit jaar. Humphries gooit de wedstrijd met een 92-finish met 16-13 in het slot.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: