Deze laatste plaatsingsavond van de Vastenavondkamp werd bij een aanwezigheid van slechts 4 dames gewonnen door Bianca Burhenne waarmee ze zich verzekerde van een 1e positie op de plaatsingslijst. Christina Achten wist zich ook nog bij de laatste 7 te plaatsen. De dames zullen de finaleavond spelen op maandag 17 oktober, aanvang 20.00 uur.
De poules zijn: poule A met Bianca Burhenne, Christina Achten, Thea Theunissen en Tineke Savelkouls. Poule B zal bestaan uit Inge van Genechten, Lynn Taeymans en Wilma Hölscher.
De nummer 1 van poule A zal dan spelen tegen de nummer 2 van poule B en de winnaars uit die twee games spelen de finale.
Nummer 1 krijgt € 150,00
Nummer 2 krijgt € 100,00
Nummers 3 krijgen € 50,00
De resterende speelsters krijgen elk nog € 25,00.
De heren finalisten voor de finaleavond waren al bekend. Met 6 heren streden ze nog voor de laatste puntjes. De eerste halve finale ging tussen Kay van Gulik en Gert Basten, waarin Kay toch wel héél véél dubbels mistte en Gert daardoor eenvoudig met 3-0 wist te winnen. De andere halve finale ging tussen James Linan en Eric Peeters, waar James voordat de wedstrijd begon zei: ,, Het zal nu geen 0-4 worden Eric”, en inderdaad het werd ditmaal 0-3 in het voordeel van Eric.
De dagfinale ging tussen Gert Basten en Eric Peeters, het werd 1-1 voordat Eric Gert overrompelde met de ene na de andere 100 score en bij de tac-tics had Gert geen schijn van kans.
Eric had een 108 finish en Gert had twee 180 scores.
De heren spelen de finale op donderdag 20 oktober om 20.00 uur.
In poule A spelen Gert Basten, Jerry Hendriks, Marco Verhofstad, Marcel Höpfner en Martien Heijnen. In poule B spelen Eric Peeters, Nico Thissen, James Linan, Kay van Gulik en Kay Basten. De nummers 1 spelen tegen de nummers 4 van iedere poule en de nummers 2 tegen 3.
A 1 - B 4 = G
A 2 - B 3 = H
A 3 - B 2 = K
A 4 - B 1 = L
Halve finales G vs K = M en H vs L = N en de finale wordt M vs N
1e plaats € 200,00
2e plaats € 100,00
3e plaatsen € 70,00
5e plaatsen € 40,00
9e plaatsen € 20,00
.