Frank Hoelen wint maandagranking Beuningen

Ranking nieuws
donderdag, 16 december 2010 om 9:23
regiodarts
6 poules deze maandag, 13 december, in café de Vrijboom. 21 x 180 werd er gegooid met Sander Voz deze avond als toppertje met 6 stuks. Richard Janssen en Joop Lemmens hadden een mooie 120 finish maar ook hierin was Sander de topper met 121. De eerste halve finale ging tussen Sander Voz en Patrick van Olderen. Patrick was deze avond niet opgewassen tegen het geweld van Sander en verloor met 4-0. De andere halve finale ging tussen Frank Hoelen en Richard Janssen. Aangezien Richard altijd graag de finale schrijft, was het Frank die met 4-2 aan het langste eindje trok. Op alle fronten was Sander de beste deze avond maar net niet in de laatste partij. Frank Hoelen wint zijn eerste maandag ranking finale met 5-2.
We starten op maandag 4 januari met nieuwe opzet maandag toernooien. We zijn ooit begonnen als training avond. Het niveau verschil is soms te groot geworden om het nog training te noemen. We gaan het een en ander opnieuw uitproberen. De grootste verandering zal zijn dat de toppers en de liefhebbers elkaar pas kunnen treffen in de kwart / halve finale zodat ook de liefhebbers altijd in de prijzen vallen. De 9-darter pot zal maximaal € 250,00 bevatten. Nieuw in het nieuwe jaar wordt ook de “Mistery Outshot”. Kleine uitleg hierover is dat alle 100+ outshots van de speelavond bijgehouden worden. Na de finale wordt door middel van lotto balletjes één (1) nummer getrokken uit de getallen 1 t/m 58, 60,61,64,67,70. Dus niet de hoogste maar de gelukkige kan hier winnen. Is de outshot niet gegooid blijft de pot staan en gaat naar de volgende maandag. Deze pot zal ook maximaal € 250,00 bevatten. Mochten beide potten vol zitten wordt het overige geld opgespaard om de potten bij uitkering gelijk weer aan te vullen.
Voor meer informatie stuur een e-mail naar jcmc.megens@chello.nl dan krijg je het reglement voor 2011 toegestuurd. 
Aankomende maandag 20 december is de laatste mogelijkheid om je te plaatsen voor de finale op 27 december.
Groetjes,
Bitterbal

Meeste 180'ers:

6 van Sander Voz

Hoogste finishes:

121 van Sander Voz

 

 

3 van Frank Hoelen

 

120 van Joop Lemmens

 

 

2 van Patrick Blom

 

120 van Richard Janssen

1e en 2e plaats:

Sander Voz

Frank Hoelen

2 - 5

 

 

 

 

 

 

Halve finale:

Patrick van Olderen

Sander Voz

0 - 4

 

 

Richard Janssen

Frank Hoelen

2 - 4

 

 

 

 

 

 

Laatste 8:

Sander Voz

Lars Fransen

4 - 2

 

 

Patrick van Olderen

Niels Mauel

4 - 0

 

 

Richard Janssen

Patrick Blom

4 - 2

 

 

Christian Jordan

Frank Hoelen

0 - 4

 

 

 

 

 

 

Laatste 16:

Lars Fransen

Danny Janssen

3 - 1

 

 

Sander Voz

Joop Lemmens

3 - 1

 

 

Christian Jordan

Henk Verweij

3 - 2

 

 

Janet Jansen

Frank Hoelen

1 - 3

 

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: