Christian Kist wint de 9e editie van de Krembassy

Regiodarts
woensdag, 16 juli 2025 om 7:05
christian kist
Het langstlopende darttoernooi van Nederland de Krembassy zit er weer op. Het waren 11 fantastische dagen van 3 t/m 13 juli met zeer hoogstaand darts in het dartscafe van het Oosten cafe Kremer. Het cafe was speciaal hiervoor omgebouwd met 2 tribunes in het cafe en het rookkannon voor de spelers die opkwamen met hun eigen uitgekozen muziek.
Alle wedstrijden werden geschreven door de vele schrijvers en de hoofdsponsor werd ook bedankt de heer Oelen van Oelen DoubleDarts die de hoofdprijs van 750 euro gesponsord had. Ook bedank ik Zz Paints Schilderwerken Kloosterhaar van K Harms. Dick en Marijke Kremer en Jeroen Bolks werden door organisator Dinand Kist nog naar voren gehaald en uit handen van hem kregen ze een cadeau.
Er stonden 2 finales op het programma.
Om 17.30 was het Melissa Jongbloed Landkroon uit Enschede die de finale wist te winnen na 2 sets achterstand van Danielle Reede uit Nijverdal met 3-2 in sets. De heren finale best of 13 sets ging tussen 2 vrienden Christian Kist 3 voudig winnaar en Michael Stoeten 3x halve finalist.
Er begonnen 40 heren aan dit karwei en deze 2 mannen bleven over. Christian begon voortvarend en gaf Michael weinig kans en won de eerste 6 sets (3-0/3-1/3-0/3-0/3-2/3-0). Michael wist de 7e en 8ste set te pakken met 3-2 en 3-0. Christian maakte het af in de 9e set 3-1 en won voor de 4e x het prestieuze darttoernooi in het Oosten de Krembassy.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: