Joost Geurts pakt winst in sportcafé de Vrijboom, Mark Tabak 2e

Regiodarts
dinsdag, 07 januari 2020 om 7:11
24 03 2019 Bas van den Berk NDB ranking 7 Open Peelland 0910 50633
Het was weer gezellig druk in sportcafé de Vrijboom met vier mooie poules. Beste dame in dit heren geweld was deze week Ria Niemeijer. De finale van de verliezers ronde was een prooi voor Jeffrey van Leeuwen. Hij wist Jermain Janssen met 4-0 te verschalken.
In de winnaars ronde waren alleen maar mooie partijen en een paar verrassende uitslagen te bewonderen. 13-14-15 darters zijn geen uitzondering meer. Meerdere 12 darters waren er te bewonderen en enkele 11 darters zelfs.
In de finale mist Joost Geurts een 164 finish voor de wedstrijd op de Bull. Maar Mark Tabak blijft koel en maakt er 4-4 van. In de beslissende leg begint Joost met 180-180. Helaas de 7de pijl gaat er nipt naast. Joost weet deze beslissende leg in 13 pijlen te klaren en deze maandag op zijn naam te schrijven.
De “Mistery”pot is niet gevallen. Deze week was het balletje 142 uit de molen gekomen. Volgende week maandag 13 januari staat hij op zijn maximum van € 250,00.
Winnaarsronde:
Finale:
Joost Geurts – Mark Tabak                                         5-4
Halve finale:
Joost Geurts – Maikel Verberk                                  4-3
Mark Tabak – Richard Janssen                                   4-1
Kwart finale:
Mark Tabak – Gian van Veen                                     4-0
Richard Janssen – Tonny Veenhof                           4-3
Maikel Verberk - Mackelly van de Logt                  4-0
Joost Geurts - Levy Frauenfelder                             4-1
Verliezersronde:
Finale:
Jeffrey van Leeuwen – Jermain Janssen                 4-0
Halve finales:
Jeffrey van Leeuwen – Ruud Cuijpers                     3-2
Jermain Janssen – Edgar Kuppen                             3-1
Kwartfinales:
Edgar Kuppen – Ria Niemeijer                                  3-0
Jeffrey van Leeuwen – Sjoerd Winkelman            3-0
Jermain Janssen – Kevin de Wit                                3-1
100+ finishes:
153 Joost Geurts
128 Joost Geurts
120 Ruud Cuijpers
118 Richard Janssen
113 Tonny Veenhof
106 Richard Janssen
102 Richard Janssen
100 Mark Tabak
180-ers:
8 Joost Geurts
5 Mark Tabak
4 Richard Janssen
3 Gian van Veen
2 Maikel Verberk
2 Mackelly van de Logt
1 Levy Frauenfelder
 

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: