In het weekend van 20/21 dec werd in de grote voetbalkantine van de VV Voorwaarts Westerhaar het Voorwaarts koppel/singledarttoernooi gehouden . Er stonden 8 dartbanen opgesteld van dartsverhuur Dibo Deventer en de organisatie Kevin Molenkamp e.a had voor beide toernooien een mooie geldprijs , 150€ koppels en 200€ voor de winnaar single.
Dit prijzengeld is mogelijk gemaakt via de volgende sponsoren: O&O Sports V,veen/ H Niks bestratingen/ Tiemen Kiers/ Markant sign/ Al-stuc Westerhaar/ Schoemaker metselwerk/Mekufa/Morrenhof en Jansen/ Noppers aangenaam fietsen/ Kulturhus Westerhaar/ Marc Niks infra/ Aalderink spuit- en moffelbedrijf/ Avia Haarhuis/ Autobedrijf Bakker/ supportersvereniging Twistveenside/ F Pierik torenkraan service/ Jasper dienstverlening/ Bakhuis beton Boringen/ Grillroom Pizzeria de Pyramiden/ Tekstwerk.com/ Gert Dogger stoffering/ Klaas Doldersum/ Jan Ebbing dienstverlening/ Dogger wooninrichting/ Patrick Webbink/ Tim Nijzink/ Protzman installatietechniek/Schepers Tours/ FMB Service/ RDL stoffering/ Eddy Olsman/ AJE dienstverlening/ Visser handelsonderneming/ H Noppers bestratingen, allen dank namens de organisatie . Ook werd er op de zaterdag het Voorwaarts singletoernooi een verloting gehouden met vele mooie prijzen bij de desbetreffende winkeliers/bedrijven.
Van boodschappentassen tot waardebonnen 15/20/25€ tot vleesprijzen. Kees Smit/Slagerij Kleine/ Jumbo Veld Westerhaar/ Drogisterij Berghuis/ cafetaria Tonnechie/de Sluus/ Alberts Grill/ Grillroom Pizzeria de Pyramiden/ Frits Vos/Grolsch/ Kosters Westerhaar/ Kantine Voorwaarts. Al met al was het weer goed voor elkaar omtrent de geldprijzen/verloting. Hier volgen de uitslagen van beide dagen.
Voor de wedstrijdleiding hadden ze Dinand weer gevraagd. Vrijdagavond 20 dec de koppels aanvang 19.30 einde toernooi 0.10 , zaterdagmiddag aanvang 13.00 einde 18.20.
vrijdag 14 koppels 2 poules van 5(501/5) 1 van 4 701 best of 5:
W.R 8:
S Lesscher/C Booijink- M Snippe/R Leferink 3-2, R Hankamp/J de Jong- J v Dijk/H Mulder 3-1, J Brink/M Stoeten- D Gerrits/E Wendels 3-0, J Kelder/E Snippe- C Sloot/R Pikkemaat 3-1
Halve finales:
R Hankamp/J de Jong- S Lesscher/C Booijink 4-0, J Brink/M Stoeten- J Kelder/E Snippe 4-0
Finale: J Brink/ M Stoeten- R Hankamp/J de Jong 5-3
1 Jacob Brink/Michael Stoeten
2 Ruud Hankamp/Joey de Jong
3 Erwin Snippe/Jamie Kelder
3 Sven Lesscher/Chiel Booijink
V.R 2 voorrondes:
J Ebbing/M Lensen - J Fikkert/M de Olde 2-0, S Binnenmars/C Soepenberg- K Brink/S Rozenmuller 2-1
Halve finales:
A Lawant/Dixieman- J Ebbing/M Lensen 3-2
S Binnenmars/C Soepenberg- R Wessels/R Eggink 3-0
3e/4e plaats:
J Ebbing/M Lensen- R Wessels/R Eggink 2-1
Finale:
S Binnenmars/C Soepenberg- A Lawant/Dixieman 3-0
1 Stephan Binnenmars/Christiaan Soepenberg
2 Allard Lawant/Dixieman
3 Jan Ebbing/Michel Lensen
4 Ramon Wessels/Rene Eggink
Zaterdag 21 dec 33 pers 5 poules van 5(501/5) en 2 van 4(501/7)
W.R 3 voorrondes:
M Stoeten-G ter Halle 3-0, J Brink- J v Dijk 3-0, J de Jong-R Bakker 3-0(in deze wedstrijd gooide Joey een 10 darter( 180-121-180-d10)
Laatste 16:
C Zorgdrager- J de Jong 4-1, S Jurjens- C Spoolder 4-1, F R,brand- W Lucas 4-2, D Gerrits- V Verweij 4-3, M Pape- J Brink 4-1, M Snippe- J Scholten 4-0, N Schuldink- R Hankamp 4-1, B Blokhuis- M Stoeten 2-4
Kwartfinales:
C Zorgdrager- S Jurjens 4-1
F R,brand- D Gerrits 4-0
M Snippe- M Pape 4-3
N Schuldink- M Stoeten 4-3
Halve finales:
F R,brand- C Zorgdrager 5-4
M Snippe- M Stoeten 5-4
3e/4e plaats:
c Zorgdrager- N Schuldink 3-2
Finale:
F R,brand- M Snippe 6-4
1 Fabian Roosenbrand (Almelo)
2 Marcel Snippe (Westerhaar)
3 Cor Zorgdrager (Vroomshoop)
4 Niek Schuldink (Den Ham)
V.R 6 voorrondes: 701/3
J Bakhuis- D Schuldink 2-0, M Stoelwinder-N Millekamp 2-1, M Mulder- R Mollen 2-1, C Booijink- K Molenkamp 2-0, P Klinge- M de Olde 2-0, S Dekker- M Millekamp 2-1
Kwartfinales: 701/3
J Bakhuis-M Lensen 2-0
M Mulder- C Booijink 2-0
M Stoelwinder- P Klinge 2-1
S Dekker- J Fikkert 2-0
Halve finales: 501/5
J Bakhuis- M Mulder 3-0
S Dekker- M Stoelwinder 3-0
3e/4e plaats: 501/5
M Stoelwinder-M Mulder 3-1
Finale: 501/7
S Dekker- J Bakhuis 4-3
1 Silvia Dekker (Vroomshoop)
2 Johnny Bakhuis (Westerhaar)
3 Marc Stoelwinder (Ommen)
4 Marten Mulder (Vroomshoop)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties