Tinus van Tiel, Rens Heijmans en Dennis Hendrickx winnen in Dongen

Regiodarts
maandag, 27 januari 2020 om 15:22
26 JAN BESTE 4 SINGLE
Zondag 26 januari j.l. vond het 14e toernooi plaats voor de ranking in café de valk.
Er werd een single en een koppeltoernooi verspeeld.
De koppels werden verspeeld in poules, het single k.o.
Beide toernooien hadden een winnaars en een verliezersronde.
Er werd gestart met de koppelwedstrijden.
Door winst op Tinus van Tiel en Dennis van Strien werden Rens Heijmans en Dennis Hendrickx finalisten.
Carlo van Cleef en Henri van Es wonnen in de andere halve finale van Jurgen Evers en Rob de Waal.
In een spannende finale ging de winst met 4-3 naar de Dongenaren Rens en Dennis, proficiat.
De verliezersronde werd met 3-0 gewonnen door Corné van Mastrigt en François Gruteke tegen Roy van Bijnen en Dylan Godschalk.
De hoogste uitworp ging naar Carlo van Cleef met 156.
Verder de volgende 100+ uitworpen, Dylan Godschalk 122, Dennis Hendrickx 118 en Rob de Waal 106.
Hierna gingen de singles van start.
Rens Heijmans ging naar zijn 2e finale door winst op Jurgen Evers.
Tinus van Tiel klopte als laatste Corné van Mastrigt en werd medefinalist.
In de finale ging de winst met 5-1 naar Tinus die daarmee Rens af hield van de dubbel.
Een prachtige eerste single winst in café de valk van de 13 jarige Tinus, proficiat.
Dennis van Strien won met 3-2 van Roy van Bijnen in de finale van de verliezersronde.
De hoogste uitworp was voor Marly van den Heuvel met 127.
Corné van Mastrigt gooide 118 uit, Tinus Tiel 108 en Roy van Bijnen 100.
In totaal werd er 13 keer 180 gegooid die allen werden beloond met een gratis consumptie. (maximaal 2 p.p.)
4x 180 voor Tinus van Tiel
2x 180 voor Corné van Mastrigt en Jurgen Evers, Jurgen gooide ook de 28.400e 180 in de valk, goed voor een extra prijs van 25 euro.
1x 180 voor Carlo van Cleef, Marly van den Heuvel, Kenny Koel, Dennis van Strien en Henri van Es.
De uitslag:
WINNAARS SINGLE -
1. Tinus van Tiel
2. Rens Heijmans
3. Corné van Mastrigt
Jurgen Evers
5. Henri van Es
Carlo van Cleef
Marly van den Heuvel
WINNAARS KOPPELS -
1. Dennis Hendrickx – Rens Heijmans
2. Carlo van Cleef – Henri van Es
3. Tinus van Tiel – Dennis van Strien
Rob de Waal – Jurgen Evers
VERLIEZERS SINGLE -
1. Dennis van Strien
2. Roy van Bijnen
3. Dylan Godschalk
Djowy Verhagen
VERLIEZERS KOPPELS -
1. Corné van Mastrigt – François Gruteke
2. Roy van Bijnen – Dylan Godschalk
3. Marly van den Heuvel - Djowy Verhagen
Het volgende toernooi is op zondag 2 februari, single en koppels , graag tot dan..
Kijk ook op www.falkie.nl

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: