Zeverboom winnaar 3e Speeltuin Zomerranking Singles, Herks 2e

Regiodarts
zondag, 21 juli 2019 om 8:31
uolio
Vrijdagavond 12 juli stond WSV Tarwewijk te Rotterdam in het teken van het derde toernooi van de Speeltuin Zomerranking 2019. De komende 5 weken zullen de rankingtoernooien wisselend in koppel- en singleformat worden afgewerkt, waarna de top 24 met elkaar de strijd zal aangaan op het eindtoernooi van vrijdag 23 augustus.
De derde avond stond in het teken van een singletoernooi, waarbij de organisatie van HW Darts 17 deelnemers mocht verwelkomen die met elkaar de strijd aan gingen in een poulefase gevolgd door een winnaars- en verliezersronde.
Uiteindelijk waren het Winston van de Graaf en Jack Vermaat die zich zonder tegenleg goed wisten te herstellen in de verliezersronde. Winston moest in zijn poule Wesley van Beekum en Jisse de Boer voor zich dulden, maar wist Joey Rus Hartland onder zich te houden, waarna de partijen tegen Kevin van Genderen (3-0) en Kevin Kruijthoff (4-0) geen problemen opleverden.
Ook Jack moest genoegen nemen met een derde plaats in de poule boven Melissa van Puffelen, maar onder Zereso Zeverboom en Berry Herks. Echter vormden de volgende wedstrijden geen obstakels en werden Sabrina Jongenotter (3-0) en Joey Rus Hartland (4-0) kundig naar het schrijfbord gedirigeerd.
In de finale brachten beide heren dan eindelijk elkaars eerste tegenlegs toe in de knock-outfase, maar was het Jack Vermaat die als eerste het gat wist te slaan. Dit kwam Winston niet meer te boven, waardoor Jack met een 5-2 overwinning de verliezersronde voor zich kon opeisen.
Kwartfinale:
Winston van de Graaf 3-0 Kevin van Genderen
Kevin Kruijthoff 3-1 Melissa van Puffelen
Jack Vermaat 3-0 Sabrina Jongenotter
Chantal Schot 2-3 Joey Rus Hartland
Halve finale:
Winston van de Graaf 4-0 Kevin Kruijthoff
Jack Vermaat 4-0 Joey Rus Hartland
Finale:
Winston van de Graaf 2-5 Jack Vermaat
In de winnaarsronde leverde de poule van Jack met Zereso en Berry nog twee finalisten af. Waar Zereso in de knock-outfase te sterk was voor Patrick Schot (4-0) en Jisse de Boer (5-3), rekende Berry af met Lesley van Schijndel (4-1) en Wesley van Beekum (5-2).
In de poulefase was het Zereso die met minimaal verschil wist te winnen van Berry (3-2), maar al gauw werd duidelijk dat deze finale niet zo dicht bij elkaar zou leggen. Zereso slaagde er in om binnen no-time weg te lopen bij Berry, hetgeen een gat opleverde, welke Berry niet meer kon overbruggen. Zodoende was het Zereso Zeverboom die met een klinkende 6-1 overwinning de 3e Speeltuin Zomerranking 2019 Singles op zijn naam wist te schrijven en de rijkst gevulde enveloppe van de avond in ontvangst mocht nemen.
Kwartfinale:
Dylan van Schijndel 2-4 Jisse de Boer
Zereso Zeverboom 4-0 Patrick Schot
Wesley van Beekum 4-1 Viggo van der Kuijl
Lesley van Schijndel 1-4 Berry Herks
Halve finale:
Jisse de Boer 3-5 Zereso Zeverboom
Wesley van Beekum 2-5 Berry Herks
Finale:
Zereso Zeverboom 6-1 Berry Herks
Daarnaast hadden Berry Herks en Jisse de Boer met ieder 4 stuks het grootste aandeel in de 18 gegooide 180’ers, terwijl de hoogste finish van 120 uit handen kwam van Zereso Zeverboom. Beste dame werd Melissa van Puffelen met een 5e plaats in de verliezersronde.
Vrijdagavond 26 juli zijn we er weer te gast voor ditmaal een sfeervol singletoernooi. Bekijk onze Facebookpagina HW Darts voor alle aanvullende informatie.
Tot dan!

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: