
Na twee jaar te hebben deelgenomen aan de PDC heeft Anastasia Dobromyslova besloten om terug te stappen naar de BDO. De Russische heeft dit in een brief laten weten gericht aan de BDO waarin ze tevens vermelde voorheen advies te hebben gekregen die niet in haar eigen belang was. Ze wil zich weer volledig richten op de BDO en de daarbij behorende competitie en toernooien.
In 2007 maakte Dobromyslova haar debuut op de Lakeside waarbij ze de halve finale wist te bereiken. Ze moest echter wijken voor Trina Gulliver die het toernooi later op haar naam zou schrijven door in de finale Francis Hoenselaar te verslaan. Een jaar later nam Dobromyslova echter revanche en pakte ze de titel door in de finale af te rekenen met Trina Gulliver.
In december van 2008 maakte ze bekend de overstap te maken naar de PDC. Via een wildcard nam ze deel aan het PDC WK en in haar eerste wedstrijd ging ze met 3-5 onderuit tegen de Nederlander Remco van Eijden. Haar eerste overwinning bij de PDC boekte ze in 2009 tijdens de Bobby Bourne Memorial Players Championship. Ze won achtereenvolgens met 6-1 van Andy Relf en met 6-3 van Kevin Raede waarna ze verloor van Stuart Dutton. Later boekte ze eveneens overwinningen op Kevin McDine en voormalig Lakeside kampioen Steve Beaton.
Oranjebar Mariahout

Nieuw darttoernooi Champion of Den Bels op 20 december in Casteren

Yoeri Duijster wint vierde speeldag OSR#54, Dennis Zwaga pakt troostprijs

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking

Kendji Steinbach wint tweede speeldag Oranjebar Super Ranking
Populair dartsnieuws

Zonneveld knalt naar finale PC33, Van Gerwen noteert 114,15 en Barney doet goede zaken

Van Barneveld doet uitstekende zaken in WK-race en bereikt laatste 16 PC33, ook Van Gerwen door

Laatste ProTour-dag wordt zenuwslopend voor Nederlanders: Van Barneveld slaat slag, Dragt heeft wonderrun nodig

🔴 LIVE I Players Championship 34: volg alle Nederlandse en Belgische uitslagen tijdens beslissende ProTour-dag
