Colin Roelofs geplaatst voor finale BDO Jeugd WK tijdens Lakeside

WDF Hoofdnieuws
door Patrick Megens
woensdag, 08 oktober 2014 om 16:58
roelofs colin belgie
Colin Roelofs heeft zich vandaag weten te plaatsen voor de finale van het BDO wereldkampioenschap. Deze finale zal worden gespeeld tijdens de Lakeside op het grote podium in Frimley Green en de Nederlander zal het hierin gaan opnemen tegen de Engelsman Harry Ward.
Om zich te plaatsen voor de finale speelde Roelofs nog een krankzinnig spannende halve finale tegen de Engelsman Connor Levett welke met 3-2 werd gewonnen door de Hollander. De andere halve finale ging tussen Harry Ward en zijn landgenoot Callum Rydz. Ook hier eindigde de eindstand in 3-2.
Mike van Duivenbode was na Colin Roelofs de beste Nederlander. Hij reikte tot de kwartfinale waarin het Colin Roelofs was die met 3-2 te sterk was voor hem.
Eerder wist Colin Roelofs al Nederlands kampioen en Europees kampioen te worden en nu heeft hij de mogelijkheid om daar wereldkampioen aan toe te voegen.
Voor een overzicht van alle uitslagen klik hier.

Jelti

loading

Loading