De finaledag van Dutch Open 2026 is ook dit jaar weer live te zien op RTL 7

WDF Hoofdnieuws
door Patrick Megens
donderdag, 08 januari 2026 om 11:30
rtl7 1
Voor het vierde jaar op rij zal de finaledag van het grootste dartstoernooi ter wereld weer live wordne uitgezonden op RTL 7.
De Dutch Open 2026 wordt gespeeld van 5 tot en met 8 februari 2026 waarbij op zondag ook vanaf de bank de verrichten op het podium in Assen kunnen worden bekeken vanaf 13:00 uur. De uitzending zal worden gepresenteerd doorJacques Nieuwlaat.
“Het is fantastisch dat de afsluiting van ons prachtige dartsevenement dit jaar wederom op landelijke televisie te zien is”, aldus directeur Paul Engelbertink van de NDB. “Met de Lakeside-winst van Jimmy van Schie en de recente PDC WK-finale van Gian van Veen staat de dartsport in Nederland volop in de schijnwerpers. Met de live-uitzending van de finaledag van de Dutch Open Darts geven we daar nog een extra boost aan.”
Je kunt zelf ook als VIP naar de Dutch Open met dit veiling-item voor KiKa dat donderdagavond om 20:00 uur afloopt.
Inschrijven is mogelijk tot en donderdag 15 januari voor deze link. Dit geldt alleen niet voor het open singletoernooi en het open koppeltoernooi omdat deze al zijn volgeboekt.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading