Shaun Greatbatch is goed herstellende van stamceltransplantatie

WDF Hoofdnieuws
door Patrick Megens
maandag, 10 september 2018 om 12:52
Greatbatch
Zojuist bereikt ons positief nieuws vanuit Engeland. Shaun Greatbatch is namelijk goed herstellende van zijn stamceltransplantatie.
In 2008 werd er beenmergkanker geconstateerd bij hem en drie maanden geleden heeft hij nieuwe stemcellen gekregen. De operatie is goed gegaan en het gaat op dit moment goed met de voormalig winnaar van de Dutch Open.
Greatbatch wist in 2002 naam te maken door een 9-darter te gooien op de Dutch Open welke live op televisie werd uitgezonden. Bovendien wist hij het toernooi ook te winnen.
Zijn laatste wedstrijd speelde hij in 2009 op de Lakeside waarna hij noodgedwongen zijn pijlen aan de wilgen heeft gehangen.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading