The Invisible Man van der Horst zet sterke prestatie neer in Modus Super Series

algemeen nieuws
donderdag, 09 mei 2024 om 9:00
horst
Michel van der Horst, bijgenaamd 'the Invisible Man', speelde een sterke wedstrijd in groep A tegen de Belg Brian Raman. Na twee legs noteerde hij een indrukwekkend gemiddelde van bijna 131.
Met een overtuigende 4-0 overwinning sloot de Nederlander zijn partij af met een gemiddelde van 100,20. Eerder in de Modus Super Series had Raman nog de overhand in hun onderlinge duels, met overwinningen van 4-1 en 4-3. Uiteindelijk eindigde Raman op de vierde plaats in groep A, terwijl Van der Horst vijfde werd.
Beiden krijgen op donderdag en vrijdag een herkansing om een felbegeerde plaats voor de finaleavond op zaterdag te bemachtigen. De winnaar van groep A, de top drie uit groep B en de beste twee spelers uit groep C zullen strijden tijdens Finals Night in Portsmouth.
De 31-jarige Engelsman Tommy Morris won groep A en verzekerde zich daarmee van een plek op zaterdagavond, waar hij gaat strijden om de weektitel tijdens de finaleavond.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: