Al 8 locaties geboekt voor de return van de League of Legends

Nederland Hoofdnieuws
zaterdag, 16 juli 2011 om 13:32
Publiek 3
Eerder deze maand maakte John Lowe via de website bekend dat de bekende en populaire League of Legends in 2012 een doorstart zal maken. Deze league ging ten onder toen het televisiestation Setanta TV in elkaar klapte en als gevolg hiervan de hoofdsponsor Betfred zich terugtrok. De details over de nieuwe sponsoren voor de doorstart van de League of Legends in 2012 zullen later bekend worden maar de doorstart is zeker een feit. John Lowe heeft via zijn twitteraccount gemeld dat er al 8 locaties geboekt zijn en volgens de website zullen dit de grote bekende arena's van de Premier League zijn.
De League of Legends zal in een geheel nieuw jasje gestoken worden en de volgende 8 spelers zullen deelnemen: John Lowe, Eric Bristow, Bobby George, Dennis Priestley, Wayne Mardle, Bob Anderson, Keith Deller en Steve Beaton. Naar alle waarschijnlijkheid zal Russ Bray als caller optreden, aangezien hij goed bevriend is met o.a. Bristow en Deller.
Iedere speelavond zal er een winnaar worden uitgeroepen en er gaat gestart worden in 2 poules van 4 spelers die eerst een round robin spelen. De 2 beste spelers van de poule zullen de halve finale spelen, gevolgd door de finale. Er zullen per avond punten worden toegekend voor de plaats waar de speler eindigt en die punten gaan mee naar de laatste avond waar de ultieme kampioen gekroond gaat worden. Zodra de speeldata en exacte locaties bekend zijn volgt er meer informatie op Dartfreakz.nl

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading