Alle bestuursleden NDB opgestapt op voorzitter Oosterbroek na

Nederland Hoofdnieuws
donderdag, 08 maart 2018 om 11:58
rtl7darts bord algemeen
Op zaterdag 3 maart jl. heeft een bijzondere algemene ledenvergadering (BALV) plaatsgevonden van de NDB. Aanleiding voor de vergadering was een ontstane bestuurscrisis binnen het NDB bestuur.
Wegens verschil van inzicht met betrekking tot de werkwijze van het bestuur was er een onwerkbare situatie ontstaan tussen de voorzitter Tim Oosterbroek enerzijds en de overige bestuursleden te weten penningmeester Rudi van Olderen en bestuurslid jeugdzaken/paradarts/secretaris a.i. Rinus Loof – van Overmeeren anderzijds.
Uiteindelijk is er besloten dat Rudi van Olderen en Rinus Loof – van Overmeeren het bestuur verlaten en dat de voorzitter Tim Oosterbroek op dit moment als enig bestuurslid aanblijft.
Op zeer korte termijn worden de vacatures voor alle bestuursfuncties gepubliceerd en start de acquisitie.
Voor een uitgebreid verslag van deze bijzondere algemene ledenvergadering klik hier.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading