
Twee dagen geleden werd bekend dat er een vergissing is gemaakt bij de benoeming van de Nederlandse selectie. Braulio Roncero werd, gezien zijn Spaanse nationaliteit, onterecht opgenomen in de selectie en deze fout is inmiddels hersteld. Hij was tevens opgenomen in het team om voor Nederland uit te komen tijdens de Six Nations Cup en is hierbij nu vervangen door Jerry Hendriks. We willen niet al te lang stil blijven staan bij deze situatie maar geven wel graag even de mogelijkheid aan Braulio om zijn kijk op deze gebeurtenis te beschrijven. De reactie van zijn management luidt als volgt.
“In overleg met het management is besloten om voorlopig niet inhoudelijk op de zaak in te gaan. Beide partijen (resp. de NDB en Braulio) zijn het er over eens dat de rust omtrent de selectie moet worden bewaard. Momenteel is er contact met betreffende instanties om te bekijken hoe er tot een oplossing kan worden gekomen.”
Naast een reactie van het management geeft Braulio zelf te kennen ook niet te begrijpen hoe dit heeft kunnen gebeuren en wijdt het probleem aan miscommunicatie. Tevens geeft hij te kennen dat hij ervan overtuigd is op korte termijn wel aan de eisen te voldoen. Het is niet bekend of hij hierdoor mogelijk alsnog voor dit seizoen kan worden opgenomen in de selectie.
“Ik begrijp zelf ook niet hoe dit heeft kunnen gebeuren en wijt e.e.a. aan communicatiestoornis tussen de betrokkenen. Ik ben ervan overtuigd dat ik op korte termijn volledig aan de gestelde eisen kan voldoen. Wel wil ik langs deze weg mijn collega darters bedanken voor hun steun en support,” aldus Braulio Roncero.
Oranjebar Mariahout

Nieuw darttoernooi Champion of Den Bels op 20 december in Casteren

Yoeri Duijster wint vierde speeldag OSR#54, Dennis Zwaga pakt troostprijs

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking

Kendji Steinbach wint tweede speeldag Oranjebar Super Ranking
Populair dartsnieuws

Zonneveld knalt naar finale PC33, Van Gerwen noteert 114,15 en Barney doet goede zaken

🔴 LIVE I Players Championship 34: volg alle Nederlandse en Belgische uitslagen tijdens beslissende ProTour-dag

Laatste ProTour-dag wordt zenuwslopend voor Nederlanders: Van Barneveld slaat slag, Dragt heeft wonderrun nodig

Nederlandse inbreng blijft op stoom bij ADC Global Championship, ook Jamai van den Herik door
