Dagzege op speelavond 4 bij Oranjebar gaat naar Jelle Klaasen

Nederland Hoofdnieuws
woensdag, 21 december 2022 om 9:07
dart9
De 39e editie van de Oranjebar Super Ranking is inmiddels in volle gang en de teller van deelnemers kwam deze dinsdag uit op 43 spelers die een poging kwamen wagen om zoveel mogelijk ranking punten te verzamelen in de jacht op kwalificatie voor de finaledag. Terwijl via de beeldschermen de Nederlandse Jimmy Hendriks en Raymond van Barneveld in Ally Pally waren te volgen maakten de deelnemers er in Mariahout weer een geweldige dartavond van.
Het grote aantal deelnemers maakte dat er werd gestart met 10 poules van 4 spelers en 1 poule van 3 spelers. De nummers 1 en 2 van iedere poule gingen zoals gewoonlijk naar de winnaarsronde, de overige spelers naar de verliezersronde. Het (dag)prijzengeld werd dankzij het aantal van meer dan 40 deelnemers ook tot het maximum verhoogd zodat maar liefst zes spelers met een goed gevoel de avond zouden afsluiten.
De resultaten in de eindfases van de winnaars- en verliezersronde was als volgt;
Winnaarsronde (Dagzege)
Halve finales:
Jelle Klaasen vs. Davy van der Zande 4-2
Ruben Mesters vs. Maikel Kustermans 4-3
Finale:
Jelle Klaasen vs. Ruben Mesters 5-4
Verliezersronde (Troostprijs)
Halve finales:
Jeroen van Peeren vs. Lincy Gloudemans 3-0
Stijn Donkers vs. Remco Pluym 3-1
Finale:
Stijn Donkers vs. Jeroen van Peeren 4-0
Het aantal maximale scores van 180 bedroeg deze avond 38 en de teller voor 100+ finishes bleef dit keer steken op 15.
Hoge Finishes (100+)
102 door  Ruben Mesters
111 door Joey Greijn en Remco Pluym
114 door Ruud Kuijten
115 door Davy van der Zande
119 door Lincy Gloudemans
120 door Toby Vossen, Maikel Kustermans en Kevin Verbakel
122 door Kevin Verbakel
130 door Jeroen van Peeren en Maikel Kustermans
139 door Davy van der Zande
144 door Stijn Donkers
150 door Barry Zander
Maximale scores
1x door Kevin Verbakel, Maikel Kustermans, Stijn Donkers, Jeroen van Peeren, Toby Vossen, Roel Geelen, Jean-Paul Toonen, Dimitri van Boxel en Mike Verkuijlen
2x door Joey Daemen, Oswin Streden en Barry Zander
3x door Davy van der Zande, Joey Greijn en Remco Pluym
4x door Ruben Mesters
10x door Jelle Klaasen
Uitslag OSR#39 kwalificatiedag 04; 1. Jelle Klaasen 2. Ruben Mesters 3. Davy van der Zande en Maikel Kustermans.
Voor uitslagen en volledige tussenstand klik hier.
De vijfde kwalificatie dag van de 39e editie van de Oranjebar Super Ranking wordt gespeeld op dinsdag 27 december 2022. De inschrijving kost €6,= p.p. kan op de wedstrijddag tot 20:00 uur. Aanvang van het toernooi is 20:30 uur.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
09
ma.
09 juni om 6:26 - 09 juni om 6:26
Nistelrode

Maandag 9 juni wordt er in Nistelrode weer volop gestreden om de felbegeerde titel tijdens het Nisserois Open Darttoernooi. Al jarenlang is dit toernooi een vast en geliefd onderdeel van de Pinksterfeesten in het dorp, waar sportieve strijd en gezelligheid samenkomen onder één dak. Na drie jaar lang solo te hebben gesponsord, verwelkomt Lunenburg BV dit jaar Levix Computers als medehoofdsponsor. Samen zorgen ze voor een prijzenpot van maar liefst € 1.500,00. Een prachtige impuls voor een evenement dat stevig geworteld is in de lokale dartscultuur en bij menig darter met stip op de kalender staat. De organisatie is opnieuw in handen van Antoine van Bakel, die samen met Gijs van Zalencentrum De Hoefslag zorgt voor een soepel verloop en een gezellige setting. De banen zijn geboekt, de bar staat koud en het publiek kan zich opmaken voor een dag vol spektakel. Meedoen kan vanaf 16 jaar, en wie jonger is mag met toestemming van de organisatie en onder toezicht van een volwassene ook zijn of haar pijlen komen gooien. Iedereen maakt kans, want het toernooi staat open voor zowel recreanten als fanatieke darters. In 2024 gingen Pedro van Bergen en Sharona Veld er met de winst vandoor, terwijl een jaar eerder onder anderen Gino Vos en Lincy Gloudemans zich tot winnaar mochten kronen. Wie schrijft dit jaar zijn naam bij in de boeken van het Nisserois Open? Maar het draait deze Pinkstermaandag niet alleen om darts. De Pinksterfeesten in Nistelrode staan bekend om hun gezelligheid en diversiteit aan activiteiten. Terwijl binnen de pijlen vliegen, kunnen bezoekers buiten genieten van de braderie, muziekoptredens en natuurlijk de kermis. Het is dan ook een perfecte dag voor het hele gezin, waar sport en plezier hand in hand gaan. Zet ‘m dus in de agenda: maandag 9 juni, Tweede Pinksterdag. Darten, feesten en genieten in hartje Nistelrode. DIRECT inschrijven kan via deze link.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: