Van Zuiden, Mioch, Bus, Van Velzen en Lammers winnen NDB Open Peelland

Nederland Hoofdnieuws
zondag, 01 maart 2020 om 18:23
1 03 2020 Bas van den Berk NDB ranking 5 Open Peelland 8411 70956
Zondag stond in Sporthal d'n Ekker te Beek en Donk het NDB Open Peelland op het programma. Dit was het vijfde NDB-ranking toernooi van het seizoen en werd georganiseerd door de NDB in samenwerking met de Peelland Darts Bond. Het verslag van het jeugdtoernooi is hier te vinden.

Het rankingseizoen 2019-2020 kent zes toernooien. Zoals gebruikelijk werd er ook vandaag in acht categorieen gespeeld: heren A, dames, heren B, paradarters, specials, junioren, meisjes en aspiranten. Dit seizoen vallen er via de aparte rankingtoernooien en de volledige ranking ook tickets te verdienen voor de NDB Masters. De finalisten van de heren A, dames, junioren en meisjes van alle rankingtoernooien, dus ook de NDB Open Rotterdam, plaatsen zich immers voor dit toernooi. Voor de vijfde ranking stonden de namen Luc Peters, Wesley Plaisier, Derk Telnekes, Dennie Olde Kalter, Bert-Jan Mulder, Aileen de Graaf, Vanessa Zuidema, Anca Zijlstra, Femke van Zuiden, Sharona Veld, Astrid Trouwborst, Luke van der Kwast, Pim van Bijnen, Kevin Lasker, Bradly Roes, Danny Jansen, Bram van Dijk, Lerena Rietbergen, Rosanne van der Velde en Aranka van der Waals al op de deelnemerslijst voor de NDB Masters.

Er hadden zich 84 heren A, 138 heren B, 60 dames, 40 junioren, 18 aspiranten, 14 meisjes, 31 paradarters en 12 specials ingeschreven.

Luc Peters stelde in Beek en Donk de rankingtitel van het seizoen 2019/2020 veilig door voor de vierde keer de finale te bereiken. Jeroen Mioch wist hem de dagzege te onthouden. Jeroen won de finale met 2-0 in sets van Luc Peters. Beide sets gingen met 3-1 naar Jeroen, die in de tweede set een 170-finish noteerde.

Femke van Zuiden won het damestoernooi. In de halve finale zette ze Aileen de Graaf met 4-1 opzij. In de finale moest Astrid Trouwborst er met 5-3 aan geloven.

Michelovic van Velzen won het paradartstoernooi. In de finale rekende hij met 3-1 af met Kees Keus, die verantwoordelijk was voor de uitschakeling van Pascal van der Hoorn die in de eerste vier toernooien steeds de finale speelde tegen Michelovic.

Menno Lammers wist het specialstoernooi te winnen. In de finale rekende hij met 3-2 af met Aant Jager. Menno wist hierdoor ook de rankingtitel 2019/2020 bij de specials te prolongeren.

Gedurende de dag verzorgen wij updates via ons Twitteraccount. De tweets verschijnen ook onderaan dit artikel. De finalewedstrijden zijn, naar verwachting vanaf 15.15 uur, op de stream te zien.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=ror10cMGThk[/embed]

Heren A
Laatste 32
Luc Peters - Dennis van der Ende 4-3
Gino Vos - Johan van Velzen 4-1
Ryan de Vreede - Michel van der Horst 4-2
Silko Visser - René Kruit 4-2
Bert Jan Mulder - Jonny Nijs 4-3
Patrick Schop - Jac Proosten 4-2
Ahmad Ahmaddy - Theo Bekkers 4-0
Tokan Ata - Brian Roets 4-3
Davy Cardinaal - Dani Eikelenberg 4-1
Jeremy van der Winkel - Jeffrey Sparidaans 4-1
Jerry Hendriks - Willem Mandigers 4-1
Ron de Pijper - Dick Koster 4-0
Jeroen Mioch - Daniel Geysendorpher 4-0
Kevin Lens - Dustin Straver 4-1
Andrew Helsemans - Erik Hol 4-0
Wesley Plaisier - Dennie Olde Kalter 4-2

Laatste 16
Luc Peters - Gino Vos 4-3
Ryan de Vreede - Silko Visser 4-2
Patrick Schop - Bert Jan Mulder 4-3
Ahmad Ahmaddy - Tokan Ata 4-1
Jeremy van der Winkel - Davy Cardinaal 4-0
Jerry Hendriks - Ron de Pijper 4-1
Jeroen Mioch - Kevin Lens 4-1
Wesley Plaisier - Andrew Helsemans 4-1

Kwartfinale
Luc Peters - Ryan de Vreede 5-2
Patrick Schop - Ahmad Ahmaddy 5-2
Jeremy van der Winkel - Jerry Hendriks 5-4
Jeroen Mioch - Wesley Plaisier 5-4

Halve finale
Luc Peters - Patrick Schop 5-0
Jeroen Mioch - Jeremy van der Winkel 5-4

Finale
Jeroen Mioch - Luc Peters 2-0 (3-1, 3-1)
Jeroen opent met een 80-finish om vervolgens de eerste set met 3-1 naar zich toe te trekken.
Jeroen begint set twee met een 170-finish. Jeroen finisht in leg vier 81 om ook de tweede set met 3-1 winnend af te sluiten.

Dames
Laatste 16
Aileen de Graaf - Olga Hanswijk 3-0
Aletta Wajer - Melanie Vermaas 3-1
Floortje van Zanten - Sharon Pul 3-0
Femke van Zuiden - Rianne Fidder Olthuis 3-2
Astrid Trouwborst - Priscilla Steenbergen 3-0
Karin Harmsen Kamphorst - Julia Heimensen 3-1
Layla Brussel - Vanessa Zuidema 3-1
Marjolein Noijens - Romy Vermeulen 3-2

Kwartfinale
Aileen de Graaf - Aletta Wajer 4-0
Femke van Zuiden - Floortje van Zanten 4-3
Astrid Trouwborst - Karin Harmsen Kamphorst 4-3
Layla Brussel - Marjolein Noijens 4-3

Halve finale

Femke van Zuiden - Aileen de Graaf 4-1
Astrid Trouwborst - Layla Brussel 4-3

Finale
Femke van Zuiden - Astrid Trouwborst 5-3
Femke opent met een 66-finish. Astrid gooit 80 uit om terug te komen tot 1-2. Femke loopt uit naar 4-2. Astrid doet met een 65-finish voor 3-4 iets terug, maar moet uiteindelijk met 5-3 toch haar meerdere erkennen in Femke.

Heren B
Laatste 16
Sander Broekhuizen - Rick de Bruin 3-0
Daniel Petersen - Berry van Maren 3-1
Nick Hendrix - Patrick van Dongen 3-1
Robin Satter - Gervan Smit 3-1
Patrick Bus - Pedro Heijnen 3-1
René Janssens - Marc van Pruissen 3-1
Dylan van Dijk - Boaz Vugts 3-0
Richard Groot Hemmink - Jeroen van Peeren 3-1

Kwartfinale
Sander Broekhuizen - Daniel Petersen 3-2
Robin Satter - Nick Hendrix 3-1
Patrick Bus - René Janssens 3-0
Dylan van Dijk - Richard Groot Hemmink 3-1

Halve finale
Robin Satter - Sander Broekhuizen 3-2
Patrick Bus - Dylan van Dijk 3-0

Patrick Bus - Robin Satter 4-3 Michelovic van Velzen - Cliff Ruiter 3-0 Anton van Hemert - Harry de Weerd 3-0 Arie van der Rassel - Brian Wielaard 3-0 Kees Keus - Paul Hollander 3-0 Michelovic van Velzen - Anton van Hemert 3-0 Kees Keus - Arie van der Rassel 3-0 Michelovic van Velzen - Kees Keus 3-1 Menno Lammers - Chen Bakker 3-0 Geoffrey Weelink - Albert Penninkhof 3-0 Aant Jager - Kick Oosterwijk 3-0 Monique Kars - Anouska Kars 3-2 Menno Lammers - Geoffrey Weelink 3-1 Aant Jager - Monique Kars 3-1 Menno Lammers - Aant Jager 3-2

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: