
Vandaag werden de LaCo playoffs gespeeld in het warme Nijkerk. De beste teams van de verschillende lidorganisaties gingen de strijd met elkaar aan voor een plaats op de finaledag. Dit leverde een aantal spannende en prachtige dartspartijen op.
Bij de heren hadden de DSWN, DBA, DOGD, DBBR, DBMN, FDB, DVO en de DONHN zich geplaatst. Regerend kampioen DSWN verloor in een mooi gevecht van DBBR en verloor ook zijn laatste wedstrijd van DBA. De DBA was vandaag erg sterk en won al zijn partijen. Omdat DBBR ook van de DOGD won gaan zij samen met de DBA naar de halve finales van volgende week! DSWN ligt er uit en we krijgen dus een nieuwe kampioen.
In poule B was het de DONHN die alle die de wedstrijden wist te winnen. Dat was erg knap, want zij hadden zich als beste derde geplaatst voor de playoffs. Omdat de DBMN en de FDB beide wisten te winnen van de DVO werd er in een onderling treffen bepaald wie zich zou plaatsen voor de halve finale. Het werd een zeer spannende wedstrijd die uiteindelijk met 9-7 werd gewonnen door de FDB.
De halve finales zijn:
DBA - FDB
DONHN - DBBR
DBA - FDB
DONHN - DBBR
Voor een verslag van de dames klik hier.
Alle uitslagen en standen zijn hier te vinden (met dank aan Evert Zomer).
Oranjebar Mariahout

Michael van de Ven opnieuw de beste tijdens de 5e Pub Qualifier voor ADC Red Dragon Benelux Masters 2027

Nieuw darttoernooi Champion of Den Bels op 20 december in Casteren

Yoeri Duijster wint vierde speeldag OSR#54, Dennis Zwaga pakt troostprijs

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking
Populair dartsnieuws

Van der Voort verwacht Premier League-uitnodiging voor Van Gerwen: ‘Op prestaties is het niet terecht’

Van der Voort keihard over Beat Luke Littler, maar verdedigt Sherrock: ‘Zij heeft gedaan waarvoor ze kwam’
Vier spelers uit top 32 zien reeks van Grand Slam of Darts deelnames stoppen

Laatste 64 afgerond in Portsmouth: Bastings en Otter door, Lankhuizen flirt met negendarter
