Mark Brouwers wint in Geldrop, Joppe Bakens mist nipt een 9-darter

Nederland Hoofdnieuws
dinsdag, 10 maart 2015 om 1:30
image 2015 03 09
De elfde speeldag van De Zaak Oranjebar Ranking kreeg een waar huzarenstukje als finale. Mark Brouwers wist zijn eerste winst binnen te halen door in de finale Joppe Bakens te verslaan met 6-5. In de laatste leg had hij een 121 finish nodig om in 15 darts zijn eigen leg te winnen. In de derde leg van de wedstrijd was Bakens dicht bij een 9-darter, na 180-180-T20-T19 mist hij de dubbel 12 op een haar na. In de wedstrijd had Bakens nog wel 157 finish. Good old Braulio Roncero en de revaliderende Guido van Hoof (be) wisten de halve finale te halen. Spelers als Toon Greebe (winnaar ranking 10), Oswin Streden, Patrick Sterckx (be) en Javanico Janssen moesten voortijdig het strijdtoneel verlaten.
De verliezersronde kwam op naam van Ricardo Tiebosch die Remco Pluym naar een tweede plaats verwees.
De volgende ranking vindt plaats op 15 maart 2015 in Oranjebar Mariahout.
Op woensdag 26 april vindt er in Oranjebar Mariahout ook het jaarlijkse Open Mariahout plaats. Schrijf je hiervoor op tijd in.
Meer informatie vindt u op www.sterkdarts.nl

Finale (BO11)

Mark Brouwers (82,07)

6

-

5

Joppe Bakens (81,25)

*Joppe Bakens mist 9-darter op dubbel 12

Winnaar € 200,-

Runner-up € 80,-

Halve-Finale (BO9)

Mark Brouwers

5

-

2

Braulio Roncero

Joppe Bakens

5

-

1

Guido van Hoof (be)

Verliezers € 25,-

Kwart-Finale (BO7)

Braulio Roncero

4

-

0

Fred Burger

Mark Brouwers

4

-

1

Patrick Sterckx (be)

Joppe Bakens

4

-

0

Jan Reuvers

Guido van Hoof (be)

4

-

2

Mark Kruis

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: